هاست لينوكس

عضویت در کانال تلگرام مادرانه، ویژه خانم های ایران زمین

ایستگاه وبگردی
مراکز دیدنی استانبول
لحظه سقوط هواپیمای تایوانی+عکس
نا کجا آباد واقعا وجود دارد +تصاویر
سفر سی ثانیه ای به دزفول +عکس
بهشت رویایی و دیدنی تهران +تصاویر
بزرگترین گاف‌های سینمای جهان
کد مطلب: 22677 
تعداد بازدید: 449,920 بازديد / 
زمان انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۲ 

نحوه عقب انداختن قاعدگی (پریود)

نحوه به تاخیر انداختن قاعدگی

آیا می توان قاعدگی را به تاخیر انداخت ؟

توصیه هایی برای حج و عقب انداختن پریود

در ماه رمضان
سیکل قاعدگی را به تاخیر نیندازید

قبل از استفاده از این روش به عوارض آن هم توجه داشته باشید!

نحوه به تاخیر انداختن قاعدگی

قرص LD را از روز ۵ تا ۷ دوره خود شروع می کنید

در حالت عادی بعد از مصرف ۲۱ قرص مصرف قطع شده و به دنبال آن خونریزی شروع می شود و تا زمانی که می خواهید خونریزی به تعویق بیافتد ادامه می دهید، زمانی که مصرف را قطع کنید طی یک تا دو روز خونریزی در شما شروع خواهد شد.

اگر در روزهای ابتدایی دوره قاعدگی هستید، با یک قرص شروع کنید و اگر لکه بینی پیدا کردید دو قرص مصرف کنید تا لکه بینی تمام شود، پس از پایان لکه بینی دوباره یک قرص تا زمانی که می خواهید خونریزی رخ ندهد.
اگر در روزهای پایانی دوره قاعدگی هستید، چون امکان لکه بینی بالاتر می شود بهتر است از اول روزی ۲ قرص مصرف کنید و پس از اتمام لکه بینی به روزی یک قرص کاهش دهید . تا زمانی که می خواهید خونریزی رخ ندهد ادامه دهید.

این دارو برای خانمهای مجرد مشکلی را ایجاد نمی کند.

برای به تاخیر انداختن قاعدگی میتوان از قرصهای ال دی، اچ دی،تری فازیک،
دزوسپتیو
و… استفاده کرد که البته با توجه به عوارض آن و وضعیت فعلی خود می بایست نوع قرص را انتخاب کنید مثلا تری فازیک نسبت به ال دی و اچ دی عوارض کمتری دارد ولی باعث افزایش لکه بینی بین قاعدگی میشود و برای کسانیکه دچار مشکل لکه بینی هستند توصیه نمیشود.

آیا می توان قاعدگی را به تاخیر انداخت ؟

بسیاری از زنان، از داشتن دوره قاعدگی ماهانه احساس رضایت میکنند و حتی با پیش بینی زمان پریود، از نظر داشتن یک بدن سالم احساس اطمینان میکنند. اما برای عده ای دیگر، خونریزی ماهیانه یک اتفاق دردناک و ناتوان‌کننده است که میتواند بر فعالیتهای روزمره شان اثر منفی بگذارد.
خانم‌هایی که قاعدگیهای سنگین، طولانی، فراوان یا دردناک دارند و یا نشانه ها و علائم پیش از قاعدگی مانند درد سینه‌ها، نفخ و بی‌حوصلگی آنها را آزار میدهد، تمایل دارند که تناوب دوره های خونریزی ماهیانه را کاهش دهند.

همچنین خانم‌های مبتلا به ناتوانی فیزیکی و ذهنی، آندومتریوز یا سایر مشکلات پزشکی از قبیل کم خونی، آسم، صرع که با قاعدگی وضع آنها بدتر میشود، از تاخیر انداختن و کاهش دفعات خونریزی سود میبرند.
عده‌ای دیگر هم تمایل دارند که در عروسیها، جشنها، مسافرتها،تعطیلات یا فصول امتحانات قاعدگی خود را به تاخیر اندازند. در زنان ورزشکار، خدمه پرواز و برخی مشاغل دیگر هم تاخیر یا توقف قاعدگی یک انتخاب مقبول است. البته همه پزشکان با این کار موافق نیستند و این مسئله هنوز مورد بحث است.

رایج ترین روشی که برای تاخیر انداختن قاعدگی وجود دارد، استفاده از قرص‌های ضدبارداری خوراکی است که حاوی ۲۱ قرص فعال حاوی استروژن و پروژسترون و به دنبال آن ۷ قرص بی اثر یا دارونما هستند.
در صورت استفاده عادی از این قرص‌ها، در طول هفته‌ای که از قرص‌های دارونما استفاده میشود، خونریزی اتفاق میافتد ولی خوردن طولانی‌تر قرص‌های فعال، قاعدگی را به تاخیر میاندازد. به عنوان مثال اگر قرص‌های فعال، ۶ یا ۹ یا ۱۲ روز، بیشتر خورده شوند و به دنبال آن از قرص‌های دارونما استفاده شود، خونریزی به ترتیب ۷ یا ۱۰ یا ۱۳ روز به تاخیر میافتد. مصرف پشت سر هم قرصهای فعال باعث توقف کلی قاعدگی میگردد.
البته در مورد این سوِال که حذف دائم قاعدگی خطری در بردارد یا خیر، هنوز اطلاعات و تجربیات کافی برای پاسخ به این سوِال وجود ندارد ولی با این وجود، هنوز هیچ نتیجه بدی از قطع دائمی قاعدگی شناخته نشده است. هرچند تحقیقات زیادی لازم است تا این مسئله بررسی شود که آیا مصرف سالانه هورمونهای اضافی در درازمدت اثر سوئی بر سلامت فرد می‌گذارد یا خیر.

مطالعات محدودی نشان داده اند که آثار جانبی داروهای ضدبارداری خوراکی از قبیل درد سینه ها، سردرد، تغییرات رفتاری، آکنه، تغییرات وزن و تورم و ایجاد نقاط تیره در صورت، در برخی از افرادی که از این روش استفاده میکنند، دیده میشود. بسیاری از زنانی که این روش را برای اولین بار شروع کرده اند در طول ۳-۴ ماه اول، دچار خونریزیهایی بین دورههای قاعدگی میشوند.

البته خونریزی قابل انتظار است اما در طول زمان باید کاهش یابد و اگر باقی بماند یا شدید وآزاردهنده شود باید به پزشک مراجعه شود. در صورت فراموش کردن خوردن یکی از قرص‌ها یا مبتلا شدن به اسهال و استفراغ هم، احتمال خونریزیهای غیرقابل پیش‌بینی زیاد میشود.

در این زمانها باید از یکی دیگر از روش‌های ضد بارداری نیز استفاده شود، زیرا احتمال کاهش آثار قرص زیاد است. به هر حال در صورت شک یا داشتن نشانه های حاملگی از قبیل درد سینه ها، خستگی فراوان و کوفتگی صبحگاهی، یک تست حاملگی یا مراجعه به پزشک توصیه می‌شود. همچنین در صورت مشاهده علائمی نظیر درد شدید شکم، درد سینه، خلط خونی، تنگی تنفس، سردرد شدید وناگهانی، کاهش بینایی یا تاری دید ودرد شدید پا به دنبال مصرف داروهای ضدبارداری خوراکی، به پزشک خود مراجعه کنید.

در صورت تمایل به استفاده از هر یک از این روش‌ها جهت تاخیر قاعدگی، مهم نیست که در چه سنی باشید؛ بسیاری از دختران نوجوان که قاعدگیهای دردناک، نامنظم و زیاد دارند میتوانند از این قرص‌ها سود ببرند. تحقیقات نشان داده است که کاهش قاعدگی در تعداد غیبت‌های دانش‌آموزان، شرکت آنها در ورزش‌های گروهی وارتقاء سطح زندگی آنان تاثیر مثبت دارد. اگر شما قادر به استفاده از قرصهای ضدبارداری هستید و تمایل دارید که دفعات خونریزیهای خود را کاهش دهید .
میتوانید به روش ذکر شده از این قرص‌ها استفاده کنید. پزشک شما را در مورد چگونگی مصرف این قرص‌ها، دقیق‌تر راهنمایی میکند ولی به‌طورکلی بدانید که مصرف قرص‌های ضدبارداری خوراکی در زنان مبتلا به پرفشاری خون، دارای سابقه سکته مغزی، سابقه بیماری‌های کبدی، سابقه خانوادگی لخته شدن خون و یا سرطان پستان یا رحم ممنوعیت دارد.در مورد کسانی که بالای ۳۵ سال سن دارند و به صورت دائمی از سیگار استفاده میکنند هم احتیاط لازم است. مصرف قرص‌های ضدبارداری خوراکی در شرایط فوق میتواند بر شدت عوارض جانبی بیفزاید.

منبع: ABC News

توصیه هایی برای حج و عقب انداختن پریود

۱- توصیه می‌شود که قبل از عزیمت به عربستان جهت شروع مصرف داروی مناسب برای جلوگیری از پریود با پزشک مشورت داشته باشید.
۲ – توصیه می‌شود خانمهائیکه احتمال بارداری را برای خود مطرح می‌نمایند یا دچار خونریزی‌های غیرطبیعی هستند و سابقه بیماری کبد شدید دارند یا سیگاری می‌باشند و یا سن بالای سی و پنج دارند و یا سابقه سرطان پستان دارند, به هیچ عنوان از قرصهای جلوگیری از عادت ماهانه استفاده ننمایند و در این مورد حتما پزشک خود را در جریان بگذارند. البته حتما آگاه هستید که حضور زنان باردار در مراسم ممنوع است.
۳ – بهترین قرص جهت مصرف, قرص خوراکی ضدبارداری از نوع کرم رنگ یا LD می‌باشد ولی در موارد خاصی به توصیه پزشک معالج می‌توان قرص سفید رنگ یا HD استفاده نمود ولی به هیچ‌وجه توصیه به مصرف قرصهای سه رنگ و قرص شیردهی جهت جلوگیری از پریود نمی‌شود. در این مورد, در هر صورت تصمیم با پزشک شما است.
۴ – زمان صحیح شروع مصرف قرص‌های جلوگیری از بارداری خوراکی از روز پنجم بعد از شروع خونریزی می‌باشد که بصورت روزانه یک عدد مصرف می‌گردد. اگر زائرین محترم فرصت کافی در اختیار دارند می‌توانند شروع دارو را یک یا دو ماه قبل از عزیمت داشته باشند و در ماه اول یا دوم دارو و بصورت دوره‌ای مصرف گردد و بدین ترتیب بعد از اتمام یک بسته, دارو قطع گردد و سپس روز اول خونریزی را در نظر گرفته و از روز پنجم بعد از شروع قاعدگی مجدداً مصرف روزانه یک قرص را ادامه دهند و زمانی که عازم سفر حج می‌باشند دارو حتی بعد از اتمام یک بسته قطع نمی‌گردد و بدون وقفه ادامه می‌یابد. در طی مصرف مستمر قرص گهگاه لکه‌بینی ایجاد می‌شود که غیرطبیعی نبوده و نبایستی باعث اضطراب و ترس گردد و با مراجعه سریع و به موقع به پزشکان هئیت پزشکی ایران مستقر در بیمارستانهای مکه و مدینه در برطرف کردن آنها اقدام نمایند.
۵ – با توجه به اینکه تغییر در رژیم غذایی و شرایط آب و هوایی و استرس روحی مانع اثربخشی داروها می‌گردد لذا از فعالیت بیش از حد و پیاده‌روی زیاد در طی مسافرت خودداری نمایید و در جهت کاهش استرس روحی تلاش نمایید.
۶ – در صورت مصرف داروهای همزمان و یا مصرف آنتی‌بیوتیک حتما با پزشک مشورت نمایید.
۷ – مصرف قرص‌های پروژسترون و یا افزایش میزان قرصهای جلوگیری را بدون مشورت با پزشک انجام ندهید.
۸ – رعایت مسائل بهداشتی و حمام کردن روزانه در جهت جلوگیری از پیدایش عفونتهای ناحیه ادراری تناسلی را توصیه می‌نمائیم.
۹ – به یاد داشته باشید که بستن لوله‌ها و یا استفاده از آی.یو.دی منعی در جهت مصرف قرصهای جلوگیری از بارداری نیست, لذا با تجویز پزشک می‌توانید آنها را مصرف نمایید.
۱۰ – خانمهائیکه در سنین حول ‌و حوش یائسگی می‌باشند و پریودهای نامرتب دارند حتما قبل از سفر با پزشک مشورت داشته باشند تا در حد امکان خونریزی قاعدگی قبل از سفر رخ دهد.

در ماه رمضان
سیکل قاعدگی را به تاخیر نیندازید

جام جم آنلاین: با فرارسیدن ماه مبارک رمضان و شور و شوق روزه و روزه‌داری، بسیاری از زنان با مصرف قرص‌های ضدبارداری، سیکل ماهانه قاعدگی خود را به تاخیر می‌اندازند تا بتوانند ۳۰ روز ماه مبارک را همپای سایر اعضای خانواده به روزه‌داری بگذرانند، ولی این که آیا آنها با این عمل، سلامت خود را به خطر می‌اندازند یا خیر، سوالی است که دکتر محمدرضا معتمد، متخصص مغز و اعصاب و استادیار دانشگاه علوم پزشکی ایران به آن پاسخ می‌دهد.
به گفته این پزشک متخصص، مصرف این قرص‌ها در ماه مبارک رمضان بلامانع است ولی از آنجا که این قرص‌ها باعث افزایش خاصیت انعقادی خون می‌شوند، مصرف آن در زنانی که دارای زمینه‌های خاص بیماری‌های انعقاد خون یا آن دسته‌ای که به اصول روزه‌داری پایبند نیستند، منجر به بروز عوارض شدید ناشی از ورید مغز و در نهایت فوت شخص می‌شود.

گفتنی است این عارضه در شرایط عادی ایجاد نمی‌شود، ولی در شرایط روزه‌داری بخصوص در افرادی که پس از صرف افطاری از خوردن سحری پرهیز می‌کنند و آب کافی به بدنشان نمی‌رسانند، بروز پیدا می‌کند.

دکتر معتمد در ادامه می‌افزاید؛ گاهی دیده شده است که برخی از زنان به دلایل مختلف پزشکی مجبور به استفاده از این قرص هستند، ولی چون بدنشان از فعالیت کافی برخوردار نیست (مثلا به دلیل شکستگی یکی از اعضای بدن، پزشک معالج استراحت برایشان تجویز کرده است)‌ خطر لخته شدن خون و عوارض وریدی مغز در آنها افزایش می‌یابد.

این استادیار دانشگاه می‌گوید: اگر این گروه از زنان سابقه لخته شدن خون در رگ‌های مغزی یا دیگر عروق اندام تحتانی همانند پاها را در خود یا افراد خانواده دارند، باید قبل از مصرف قرص‌های ضدبارداری و اقدام به روزه‌داری، با پزشک خود مشورت کنند.

علائم بیماری‌
سردردهایی که بتدریج شدید می‌شوند، دوبینی، تشنج و فلج اندام‌ها از علائم بروز لختگی خون در مغز است. دکتر معتمد با اشاره به این مطلب یادآور می‌شود: عدم تشخیص بموقع باعث گسترش بیماری و در نهایت بروز سکته‌های مغزی بسیار وسیع، خونریزی مغزی و در موارد شدیدتر، کشنده خواهد بود.

این پزشک مغز و اعصاب ابراز می‌کند؛ همه‌ساله تعداد زیادی از زنان که از قرص‌های ضدبارداری استفاده کرده‌اند، به پزشک و مراکز اعصاب و روان مراجعه می‌کنند که دلیل اکثر این مراجعات، عدم رعایت اصول روزه‌داری است.وی مصرف کافی و نسبتا زیاد آب و مایعات را یکی از مهم‌ترین علل عدم بروز این عارضه می‌داند ومتذکر می‌شود: متاسفانه روزه‌دارانی که از این دارو استفاده می‌کنند، از آگاهی کافی برخوردار نیستند که می‌توان ریشه‌های این ناآگاهی را در عدم‌اطلاع‌رسانی صحیح در جامعه ذکر کرد.

همچنین پزشکان متخصص زنان و زایمان نیز در این خصوص اظهار می‌کنند؛ علاوه بر این که قرص‌های ضدبارداری خوراکی با ترکیب ویژه هورمونی خود، منجر به مهار تخمک‌گذاری و جلوگیری از بارداری می‌شود، تغییرات متابولیک دیگری در سطح چربی‌های خون و… ایجاد می‌کنند.

به گفته آنان، ‌افراد سنین بالای ۳۵ سال، سیگاری، دارای فشار خون بالا، اختلالات عروقی، بیماری حاد کبدی همراه با اختلال، سردردهای میگرنی، دیابت و بیماری‌های واضح کیسه صفرا را از مصرف قرص‌های ضدبارداری منع کرده و می‌گوید: توصیه می‌شود؛ زنان در حین استفاده از این قرص‌ها، از مصرف زیاد نمک و چربی‌ها پرهیز کنند و در معرض طولانی یا شدید نور آفتاب قرار نگیرند و از سبزیجات و میوه‌های حاوی ویتامین «ث و ب» استفاده کنند.

یک توصیه‌
طبق تحقیقات انجام شده، افرادی که بدون خوردن سحری مبادرت به روزه گرفتن می‌کنند، در اواسط روز به دلیل کاهش قند خون، قدرت تمرکز و تصمیم‌گیری‌شان تحلیل می‌‌رود؛ چراکه مغز وابسته به قند‌خون است و از آنجا که مغز توان ذخیره‌سازی قند خون در درازمدت را ندارد، عملکردش دچار اختلال و آثار سوء در سایر اعمال می‌شود. پس می‌توان با مصرف مواد غذایی و نوشیدنی کافی در هنگام سحر، از عوارض و بیماری‌ها جلوگیری به عمل آورد.

————————————————————————————-

دبیر انجمن علمی مامایی گفت: ‌مصرف قرص‌های ترکیبی ضد بارداری ممکن است با لکه بینی، حالت تهوع و استفراغ همراه باشد لذا استفاده از این قرص‌ها در ماه رمضان برای نخستین بار توصیه نمی‌شود.

ناهید خداکرمی در گفت‌وگو با خبرنگار «بهداشت و درمان» خبرگزاری دانشجویان ایران اظهار کرد: ‌روش جلوگیری قرص‌های خوراکی ضد بارداری با هدف پیشگیری از بارداری برای نخستین بار در ماه مبارک رمضان توصیه نمی‌شود.

وی ادامه داد: به طور کلی استفاده از قرص‌های ضد بارداری برای جلوگیری از قاعدگی و گرفتن روزه‌های ماه مبارک رمضان توصیه نمی‌شود.

دبیر انجمن علمی مامایی با تاکید بر این که مادران شیرده باید از گرفتن روزه خودداری کنند، به ایسنا گفت: ‌با توجه به این که زنان شیرده به کالری، آب، املاح، پروتئین و مواد حاوی ویتامین بیشتر از هر زمان دیگری نیاز دارند ممکن است روزه سبب کمبود آب در بدن مادر شود و این موضوع می‌تواند بر میزان شیر مادر تاثیر بگذارد.

خداکرمی با بیان این که روزه‌داری در دوران بارداری بر روی نوزاد تاثیر گذار نیست، خاطرنشان کرد: تحقیقات نشان داده نوزادانی که از مادران روزه‌دار متولد شده‌اند روزه‌داری تاثیری در وزن هنگام تولد نوزاد نداشته است.

وی به زنانی که در ماههای آخر بارداری قرار دارند توصیه کرد با افزایش دوره حاملگی نیازهای غذایی مادر و جنین بیشتر می‌شود بنابراین روزه‌داری در ماههای آخر صحیح نیست.

خداکرمی در پایان خاطرنشان کرد: مادرانی که دچار بیماریهای زمینه‌ای چون فشارخون، دیابت و مرض قند هستند گرفتن روزه توصیه نمی‌شود.
 

 

 


 1. ناشناس
  در شنبه ۲ در تاریخ خرداد ۱۳۹۴ - ۲:۱۰ ب.ظ

  سلام
  ۵ روز دیگه تا پریود من زمان مونده و می خوام پریود نشم ،ایا قرصای LD رو می شه از الان شروع کرد


 2. حسینی
  در دوشنبه ۲۵ در تاریخ خرداد ۱۳۹۴ - ۷:۰۶ ب.ظ

  من سه روز مانده به ماه رمضان پریود شدم. اما نمی خوام در ماه رمضان پریود باشم.میتونم قرص بخورم.یعنی تا ماه رمضان خونریزی من قطع میشه


 3. modir
  در شنبه ۳۰ در تاریخ خرداد ۱۳۹۴ - ۸:۰۰ ق.ظ

  شاید باورتان نشود، اما همه ساله تعدادی از خانم‌‌ها هستند که در ایام ماه مبارک رمضان در بخش‌‌های مغز و اعصاب بستری می‌شوند! می‌دانید چرا؟ چون این عزیزان با مصرف قرص ضدبارداری به منظور ایجاد تاخیر در دوره ماهانه خود، شرایط لازم برای لخته شدن خون در مغزشان را فراهم می‌‌کنند. اگر شما با این گروه خانم‌‌ها آشنایی دارید، حتما هشدار متخصصان مغز و اعصاب را به آنها اعلام کنید.

  قرص ضدبارداری

  نظرتان راجع به مصرف قرص ضدبارداری در ماه رمضان چیست؟

  متاسفانه هر سال در ماه مبارک رمضان، بخش‌های مغز و اعصاب از خانم‌هایی پر می‌شود که برای به تاخیر انداختن زمان قاعدگی خود، از قرص‌های ضد بارداری استفاده کرده‌اند و به یک اختلال مغزی تحت عنوان “ترومبوز سینوسی” دچار شده‌اند.

  معنی این سینوس با آن معنی که در ذهن مردم است فرق می‌کند. منظور از این سینوس، ورید‌های مغز است که خون را از مغز خارج می‌کنند. وقتی چند تا از سیاهرگ‌های مغز بهم می‌پیوندند، یک حفره یا سیاهرگ بزرگ‌تر تشکیل می‌‌شود که به آن سینوس می‌گویند و نباید آن را با سینوس‌‌های بینی اشتباه گرفت.

  از آنجایی که مغز در داخل جمجمه استخوانی قرار دارد، دارای یک محدودیت حجمی‌‌ است و میزان خون ورودی به مغز با مقدار خون در حال تخلیه از مغز باید در تعادل باشد، در غیر این صورت فشار داخل مغز به شدت بالا می‌رود. این مساله موجب اختلال تخلیه خون از مغز می‌شود. این بهم خوردن تعادل موجب تورم بافت مغز می‌شود.


 4. eli
  در دوشنبه ۱ در تاریخ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۶ ق.ظ

  با سلام
  ۲۸ ساله و مجردم آخرین پریودم بین ۲۳ تا ۲۵ ام اردیبهشت شروع شد تا ۵ روز
  اما اینماه( خرداد) با اینکه علائمی مانند درد…ترشحات قبل از قاعدگی و…مانند همیشه دارم هنوز خونریزی شروع نشده، لازم به ذکره که تو دورانی که باید پربود میشدم چند روز به مسافرت رفتم ممکنه بخاطر آب و هوا عقب افتاده باشه؟؟ سابقه کیست ،افزایش یا کاهش وزن ،موی زاعد و… هم ندارم.احتیاج هست به دکتر مراجعه کنم یا این سیر طبیعیه؟ ضمنا تا حالا این مشکل پیش نیومده بود،‌خواهشا سریع جواب بدید نگرانم
  تشکر


 5. ناشناس
  در دوشنبه ۸ در تاریخ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶ ب.ظ

  سلام قاعدگی من سه روز است واز قاعدگی کم رنج می برم قبلا اینطور نبودم سه سالی است که روز های پریودی من کم شده من چهل سال دارم با تشکر


 6. فاطمه
  در چهارشنبه ۱۷ در تاریخ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۹ ب.ظ

  سلام متاسفانه بنده برای کامل گرفتن روزه هام از قرص اچ دی به مدت هفت روز استفاده کردم و بعد پشیمان شده و قطع کردم.پنج روز بعد از قطع پریود شدم و بعد از دو روز خونریزی یکدفعه خونریزی به مدت حدود شانزده ساعت قطع و بعد تبدیل به لکه های خیلی کم شد.ایا این به دلیل استفاده از قرص اچ دی است یا مصرف مفنامیک اسید و یا استرس شدید و یا متاسفانه بارداری؟


 7. j19795
  در چهارشنبه ۱۷ در تاریخ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰ ب.ظ

  سلام متاسفانه بنده برای کامل گرفتن روزه هام از قرص اچ دی به مدت هفت روز استفاده کردم و بعد پشیمان شده و قطع کردم.پنج روز بعد از قطع پریود شدم و بعد از دو روز خونریزی یکدفعه خونریزی به مدت حدود شانزده ساعت قطع و بعد تبدیل به لکه های خیلی کم شد.ایا این به دلیل استفاده از قرص اچ دی است یا مصرف مفنامیک اسید و یا استرس شدید و یا متاسفانه بارداری؟


 8. فاطی
  در یکشنبه ۴ در تاریخ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵ ق.ظ

  سلام عزیزان من ۱۵سالمه میخوام پونزدهم برم مشهد اما زمان پریودم دقیق توی همین موقع ها میفته ب مامانم گفتم میگ برای تو قرص خوب نیست هنوز کوچیکی از شما میخوام کمکم کنید غیر از قرص راه دیگ ای هم داره ؟ممنون میشم هرچی زود تر جوابم رو بدید


 9. فاطی
  در یکشنبه ۴ در تاریخ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹ ق.ظ

  خواهش میکنم هرچی زود تر جوابم رو بدید??


 10. fateme
  در چهارشنبه ۱۴ در تاریخ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۳۲ ق.ظ

  سلام من عادت این ماهم جلوافتاده ی هفته وطول روزپریودیم۶روزه…امروز روزاولمه ومن۴روزبه عروسیممونده‌.متاسفانه خبرم نداشتم تاب موقع جلوگیری کنم والان دوره ام…تروخداکمک کنید وزودجواب بدید عروسیمه ونمیدونم چطور پریودیموقط کنم……..منتظرتونم خواهشازودجواب بدیییییییییید


 11. fateme
  در چهارشنبه ۱۴ در تاریخ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۳۹ ق.ظ

  یعنی یکی نیس جواب منوبده…..عروسیییییییییییمه :-( :'(

  اگه کسی جواب نمیده یکی بگه برم جای دیگ سربزنم وقت ندارم…

  تروخدا


 12. المیرا
  در شنبه ۱۷ در تاریخ مرداد ۱۳۹۴ - ۲:۱۶ ق.ظ

  فاطمه خانم سلام تنها کاری که میتونی بکنی اینه که به آقای داماد بگی عروسی کنه ولی برای رابطه جنسی 5 روز دندون روی جیگر بزاره


 13. ناشناس
  در شنبه ۱۷ در تاریخ مرداد ۱۳۹۴ - ۱:۱۵ ب.ظ

  سلام من چهار ده سالمه میخوایم بیست و چهارم بریم شمال میخواستم یا همین امروز پریود بشم تا بیست و چهارم تموم بشه یا بیفته واسه بعد از چهارم ماه بعد .به خاطر سنم نمیتونم قرص بخرم لطفا کمکم کنید.ممنون میشم هرچه زودتر جوابم رو بدی.د


 14. mmm
  در جمعه ۲۳ در تاریخ مرداد ۱۳۹۴ - ۲:۳۰ ب.ظ

  سلام
  من بیست روز دیگه میخوام برم کربلا و دقیقا 22 روز دیگه پریود میشم.
  تقریبا یک هفته از پایان پریودم گذشته. میتونم از الان قرص ال دی بخورم؟ تاثیر داره یا دیر شده؟


 15. دخی گریون
  در جمعه ۳۰ در تاریخ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۴ ب.ظ

  سلام,من 16سالمه و حدودا دوهفته دیگه برای اولین بار میخوام برم مشهد،و دوران پریودیم درست میوفته همون روزا….با توجه ب اینکه داروخونه بهم قرص ال دی نمیفروشه لطفا یکی راهنماییم کنه چطور پریودیم رو ب تعویق بندازم؟؟؟تو رو خدا جواب بدین این سوال دو نفر دیگه هم بود:-(:-(:-(


 16. شبنم
  در دوشنبه ۲ در تاریخ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵ ق.ظ

  با سلام؛
  حدود دو هفته از اتمام پريودم گذشته و يك سفر اضطرارى براى دو هفته ديگه دارم آيا خوردن قرص ياسمين از حالا مى تونه در تاخير انداختن قاعدگى تا يكماه كمك كنه؟ يا قرص يا چه روشي پيشنهاد مى كنيد؟
  متشكرم


 17. ماري
  در چهارشنبه ۴ در تاریخ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳ ق.ظ

  دوستاني كه وضعيتشون اورژانسه چرا به دكتر مراجعه نميكنن؟!قطعا سريعتر و مطمئن تر جواب ميگيرن


 18. سحر
  در چهارشنبه ۴ در تاریخ شهریور ۱۳۹۴ - ۷:۱۶ ب.ظ

  سلام خسته نباشید راستیتش میخواستیم بریم 2 روز دیگه مسافرت زیارتی من در همون زمان وقت پریودم هستش چیکار کنم ؟؟؟


 19. صفورا
  در جمعه ۱۳ در تاریخ شهریور ۱۳۹۴ - ۵:۳۶ ب.ظ

  سلام دخترم ١٣ سالشه و ٨،٩ ماهه كه پريود مى شه ولى اين سرى يك هفته ست عقب افتاده آيا مى تونه قرص ال دى بخوره كه يك هفته پريود نشه چون مسافريم ممنون مى شم راهنماييم كنيد


 20. فرشته
  در پنج شنبه ۹ در تاریخ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸ ق.ظ

  سلام
  میخواستم بدونم اگه بخوام پریودمو در روزهای آخر دوره به تعویق بندازمش باید چیکار کنم.22 سالمه و حدودا آخر هفته دیگه پریود میشم. پریودم هم پنج روزه هست. توی اینترنت همه جا نوشته از قرص ال دی استفاده کنین ولی نمیدونم اگه از الان بخورم تاثیر داره یا نه. تا حالا هم از این قرص استفاده نکردم. میخوام آخر هفته دیگه پریود نباشم. اگه از شنبه به مدت یک هفته قرص بخورم آیا تاثیر داره؟ لازمه روزی دوتا بخورم؟
  یعنی یه هفته مونده به پریود میشه کاریش کرد؟
  لطفا زود جواب بدین. مرسی


 21. somaye
  در یکشنبه ۱۲ در تاریخ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱ ب.ظ

  سلام من هر ده روز یه بار پریود میشم..گاهی به یه هفته ن کشیده دوباره پریود میشم بعضی وقتا بصور لکه بعضی وقتا به شدت به مدت 10 روز. .ایا خطری داره خواهشا جواب بدین


 22. aaa
  در پنج شنبه ۳۰ در تاریخ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۲۹ ب.ظ

  من چندروزدیگه عروسی دادیم دقیقاهمون روزپریودمیشم خواهش میکنم راهنماییم کنین یازودتربشم یابعدش.


 23. zizi
  در شنبه ۹ در تاریخ آبان ۱۳۹۴ - ۵:۰۴ ق.ظ

  سلام،من۱۸سالمه الان تقریبا۱۵روزه که پروید شدم دیگه روی اعصابمم حتی تاثیرگذاشته میخواستم ببینم راهی برای جلوگیری هست؟!توروخدا سریع جواب بدین .ممنون


 24. الی
  در شنبه ۷ در تاریخ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۳۵ ق.ظ

  سلام من یک روز قبل پریودم ال دی مصرف کردم برای عقب انداختن پریودم و تا 5روز شبی یک قرص انداختم پریود نشدم،شب چهارم نزدیکی داشتم واز روز ششم دیگه قرص ننداختم ایا امکان بارداری هست؟یک روز گذشته هنوز پریود نشدم،ممنون سریع جواب بدین


 25. رویا
  در پنج شنبه ۱۲ در تاریخ آذر ۱۳۹۴ - ۴:۱۰ ب.ظ

  سلام خسته نباشین من تا ۴روز دیگه میرم سفرزیارتی میخوام پریودم روعقب بندازم الان علایم پریود رو دارم میخوام بدونم اگه از امشب قرص ال دی بخورم پریودم قطع میشه؟؟؟؟توروخدا ج بدین


 26. رویا
  در پنج شنبه ۱۲ در تاریخ آذر ۱۳۹۴ - ۴:۱۲ ب.ظ

  خواهش میکنم زود جوابمو بدین خیلی واجبه دارم دق میکنم


 27. زهرا
  در پنج شنبه ۱۲ در تاریخ آذر ۱۳۹۴ - ۵:۰۴ ب.ظ

  من دو ماهه پريود نشدم! چرا؟


 28. زهرا
  در دوشنبه ۱۶ در تاریخ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۱۶ ب.ظ

  سلام من يه مسافرت زيارتي برام پيش اماده و تا عادتم ٣روز مانده مي تونم از قرص استفاده كنم جواب ميده با تشكر


 29. ناهید
  در پنج شنبه ۱۰ در تاریخ دی ۱۳۹۴ - ۴:۱۵ ب.ظ

  سلام من سه روز مونده به عادتم قراره برم مشهد میتونم قرص بخورم که عادت نشم تورو خدا راهنماییم کنید


 30. نی نی
  در شنبه ۱۲ در تاریخ دی ۱۳۹۴ - ۷:۳۹ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید

  من 6 دی ماه پریود شدم یعنی فردا 13 دی پاک می شوم.

  میخواهم ماه دیگه یعنی بهمن پریود نشم

  قرص را از کی شروع کنم به خوردن؟


 31. محدثه
  در سه شنبه ۱۵ در تاریخ دی ۱۳۹۴ - ۲:۰۲ ب.ظ

  سلام من پنج روز ديگه پريود ميشم و دقيقا همون تايم ماه عسل ميرم خواهش ميكنم راهنمايي كنيد راهي هست كه يا زودتر پريود بشم يا ديرتر خيلي ممنون اگه زود بهم جواب بدين


 32. zahra
  در سه شنبه ۲۲ در تاریخ دی ۱۳۹۴ - ۸:۱۷ ب.ظ

  سلام من تاریخ پریودم دوم سوم هر ماه هست که عید میخوام برم مسافرت میخوام تا15 فروردین پریود نشم باید از چندم اسفند شروع کنم قرص بخورم و تا کی ادامه بدم تو رو خدا هرکی میدونه جواب بده


 33. zahra
  در سه شنبه ۲۲ در تاریخ دی ۱۳۹۴ - ۸:۱۸ ب.ظ

  سلام


 34. زهرا
  در دوشنبه ۵ در تاریخ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰ ق.ظ

  سلام و خسته نباشید
  سه روز مانده به زمان آغاز پریودم برای جلوگیری از آن شروع به خوردن قرص LD کردم و به توصیه پزشک داروخانه برای اطمینان از اثربخشی هر 12 ساعت یعنی روزی 2 بار قرص مصرف کردم. از صبح جمعه مصرف قرص‌ها رو قطع کردم ولی بعد از گذشت نزدیک به چهار روز هنوز پریود نشدم؟ دلیل آن چیست و آیا این طبیعی است؟ برای رفع مشکل چه باید کرد؟
  سن من 37 سال است. آیا این مساله مشکلی ایجاد نمیکند؟

  ممنون میشم راهنماییم کنید


 35. ....
  در شنبه ۱۰ در تاریخ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۱۷ ب.ظ

  با سلام
  سوالي داشتم
  من يك ماه ديگه عروسيمه دقيقاروزعروسي پريودميشم بايدچجورپريودموعقب بندازم؟


 36. باران
  در پنج شنبه ۱۵ در تاریخ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۳۸ ق.ظ

  سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدین خیلی ضروریه
  من میخوام 13 روز دیگه سفر زیارتی برم و 11 روز دیگه پریود میشم میخوام بگین چطور میتونم به تعویق بیندازدمش؟؟
  ممنونم


 37. باران
  در پنج شنبه ۱۵ در تاریخ بهمن ۱۳۹۴ - ۱:۰۵ ب.ظ

  چرا جواب نمیدین


 38. admin
  در شنبه ۲۴ در تاریخ بهمن ۱۳۹۴ - ۶:۲۲ ق.ظ

  سلام شما میتونین با مصرف قرص LD البته با مشورت پزشک به تعویق بیندازین.


 39. رزیتا
  در جمعه ۳۰ در تاریخ بهمن ۱۳۹۴ - ۲:۵۱ ب.ظ

  سلام . من 14 ساله هستم . و از مرداد پریود شدم . و برای 4 روز دیگر می خواهم به سفر بروم و می دونم که 3 روز دیگر پریود می شوم . می خواهم که آن را عقب بندازم . می توانید در این باره کمکم کنید .


 40. admin
  در شنبه ۱ در تاریخ اسفند ۱۳۹۴ - ۶:۳۸ ق.ظ

  سلام شما اگه تا اخر این مطلبو بخونید میتونه بهتون کمک کنه در غیر این صورت به پزشک مراجعه کنید.


 41. فرزانه
  در چهارشنبه ۵ در تاریخ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۱۶ ب.ظ

  سلام . من یه هفته دگ پریود میشم . می خواستم به مدت 2 هفته پریودیم عقب بیفته . اگه از امشب شروع کنم به خوردن قرص تاثیر داره ؟؟؟ توروخدا زود ج بدید


 42. مهدیس
  در شنبه ۸ در تاریخ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۱۸ ق.ظ

  میخام برم مسافرت 4روزه پیش ال دی خوردم که زودتر پریود شم ولی نشدم.
  4روزه دیگه هم میرم سفر با توجه به اینکه یه بار برای اینکه زودتر پریود بشم قرص خوردم و نشدم آلان چیکار کنم که دیگه پریود نشم؟


 43. الهام
  در دوشنبه ۱۰ در تاریخ اسفند ۱۳۹۴ - ۵:۳۸ ق.ظ

  مهدیس جان باید قرص ها را بخوری تا زمان برگشت
  اگر قط کنی پریور میشی


 44. مریم
  در پنج شنبه ۲۰ در تاریخ اسفند ۱۳۹۴ - ۶:۰۰ ب.ظ

  سلام سه روز دیگر سفر مشهد مقدس دارم میخواهم عادت ماهانه خود را عقب بندازم ولی با وجود ای یو دی نمیدانم چیکار کنم هر چند تا عادت ماهانه ام ده روز مانده ولی با وجود درد شکم و سینه ام میترسم عادت ماهانه ام شروع شود


 45. M
  در شنبه ۲۲ در تاریخ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۴۱ ق.ظ

  سلام،بخاطر مسافرتي ك در پيش دارم ميخاستم تاريخ پريوديم رو عقب يا جلو بندازم…ولي چون مسافرتم بدون برنامه ريزي پيش اومده ديگه نميشه از روز ٥ ام پريودي ماه قبل قرص بخورم تا تاريخش عقب بيوفته …راه ديگه اي هست ك بشه تا روزي ك ميخام پريود نشم يا اينكه تاريخش زودتر بشه؟


 46. سمیرا
  در دوشنبه ۲۴ در تاریخ اسفند ۱۳۹۴ - ۱:۰۰ ب.ظ

  سلام . من یه هفته دگ پریود میشم . می خواستم به مدت 2 هفته پریودیم عقب بیفته . اگه از امشب شروع کنم به خوردن قرص تاثیر داره ؟؟؟ توروخدا زود ج بدید


 47. نسرين
  در جمعه ۲۸ در تاریخ اسفند ۱۳۹۴ - ۶:۰۰ ق.ظ

  من ٤روز مونده به پريودم مى خوام ١٠روز عقب بندازم با قرص مى شه لطفأ راهنمايى كنيد در ضمن آكنه هم دارم


 48. م
  در جمعه ۲۸ در تاریخ اسفند ۱۳۹۴ - ۲:۳۴ ب.ظ

  سلام تورو خدا زود جوابمو بدید من پریودم میخام الان قطع بشه ضروره قرص ldاستفاده کنم قطع میشه چیکار کنم


 49. الهام
  در پنج شنبه ۱۲ در تاریخ فروردین ۱۳۹۵ - ۴:۱۷ ب.ظ

  با سلام من کیست دارم الان 30 روزه که پریودم قطع نشده وسرم بد جوری درد مکنه ضمنا قرق ال دی مصرف میکنم


 50. ندا
  در چهارشنبه ۱ در تاریخ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶ ب.ظ

  سلام خسته نباشی..من الان دوازده روزه پریودیم تمام کرده ۱۶هم عروسیمه ۱۴دوباره پریود میشم میشه از الان ک یکمه قرص جلوگیری بخورم ک تو عروسیم پریود نباشم ۱۶هم ۳روزمه


 51. مرضیه
  در شنبه ۱ در تاریخ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰ ب.ظ

  سلام.من اردیبهشت پریود شدم و 12خرداد هم عروسیمه.میخوام پریود نشم تا عروسیم و چند روز بعدش.باسد چیکار کنم؟
  از اونجایی که چربی خون دارم و قرص برام خوب نیس موندم چی بخورم تا پریود نشم.خواهشا راهنماییم کنید.هرچه سریعتر


 52. مرضیه
  در شنبه ۱ در تاریخ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱ ب.ظ

  سلام.من 20 اردیبهشت پریود شدم و 12خرداد هم عروسیمه.میخوام پریود نشم تا عروسیم و چند روز بعدش.باسد چیکار کنم؟
  از اونجایی که چربی خون دارم و قرص برام خوب نیس موندم چی بخورم تا پریود نشم.خواهشا راهنماییم کنید.هرچه سریعتر


 53. نازی
  در چهارشنبه ۵ در تاریخ خرداد ۱۳۹۵ - ۴:۵۸ ب.ظ

  سلام. من قرار بود هفته پیش پریود بشم. اما بخاطر مسافرت قرص ال دی خوردم. به مدت 5روز. و الان 4روزه که دیگه نخوردم. هنوز پریود نشدم. توروخدا راهنماییم کنه. احتمالش هست که حامله باشم؟


 54. فاطمه
  در دوشنبه ۱۰ در تاریخ خرداد ۱۳۹۵ - ۳:۳۷ ق.ظ

  سلام من برای اینکه پریود نشم یه هفته قبل از دوره ام خوردن قرصهای تری فازیک رو از اول شروع کردم متاسفانه روز چهارم مصرف پریود شدم
  میشه کمک کنید بگید مشکل کجا بوده


 55. سحر
  در جمعه ۲۸ در تاریخ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۵۴ ق.ظ

  سلام من ٥ روز ديگه بايد پريود بشم اما مسافرت بايد يرم و اصلا نميخوام پريود شم. ميشه لطفا راهنماييم كنيد كه چه قرصي بخورم و آيا الان جواب ميده؟؟؟


 56. پری
  در یکشنبه ۳۰ در تاریخ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶ ب.ظ

  سلام
  دیشب برای اینکه پریود نشم قرص روکین استفاده کردم اما صبح متوجه شدم که پریود شدم با اینکه هفت روز دیگه تا موعد مقررش مونده الان باید به مصرف قرص ها ادامه بدم یا نه؟


 57. صفیه
  در دوشنبه ۳۱ در تاریخ خرداد ۱۳۹۵ - ۹:۱۱ ب.ظ

  سلام من در ماه رمضان پارسال دوبار به فاصله کمتراز ده روز پروید شدم و امسال هم متاسفانه این اتفاق افتاده ودر واقع استحاضه محسوب میشه آیا به دلیل تغییر در خوردو و خواب یا دلیل دیگه ای داره؟
  میشه کاری کنم زودتر از معمول قطع بشه با قرص ضدبارداری خوردن؟


 58. sahar
  در چهارشنبه ۱۶ در تاریخ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵ ب.ظ

  سلام. من به مدت ۷ روز از قرص ال دی استفاده کردم و چهار روزه مصرفش و قطع کردم ولی پریود نشدم. آیا احتمال بارداری وجود داره؟


فرم ارسال نظر

           

         (پنهان)

  

لطفاً عدد داخل تصوير را وارد كنيد
عکس روز
راه و رسم زندگی
مطالب جالب

آخرین مطالب


تبلیغات ویژه
امکانات بانو وان
پخش اینترنتی قرآن کریم
تلویزیون اینترنتی
لیست آهنگ های پیشواز همراه اول
لیست آهنگ های پیشواز ایرانسل
لیست آخرین زمین لرزه های ایران
اوقات شرعی به تفکیک شهرها
پنل ارسال SMS پیامک
عضویت در گروه بانوان
سایر موضوعات سایت
عکس روز
مطالب جالب
گردشگری و هنرهای دستی
نکات خانه داری
فال و طالع بینی
عشق و دلدادگی
سرگرمی
حقوق زن و خانواده
حوادث
بهداشت ، سلامت و زیبایی
اخبار خانواده
آموزش پیش از بارداری،بارداری و زایمان
آموزش برای شیرخوار و خردسال
آداب همسرداری و راه های پیشگیری
SMS و پیامک
تست شخصیت و روانشناسی
مصاحبه با ورزشکاران و هنرمندان
مطالب روانشناسی و زندگی بهتر
آشپزی و شیرینی پزی
اسلام و قرآن
بخش رژیم و تناسب اندام
گالری دکوراسیونفال و طالع بینی
فال حافظ
فال انبیاء
فال رمل
فال چوب
فال اعداد
استخاره با قرآن
فال گلبرگ
طالع بینی خواب
فال بوسیله رنگها و تاریخ تولد
فال بوسیله قرآن
فال فصلی
فال کسب و کار
فال نخود (بختیاری)
فال بوسیله چای
فال پاسور ( فال احساس )
گرفتن فال با تاس
فال جال فلز- شما چه فلزی هستی ؟
فال شغل برای ماههای مختلف سال
فال عاشقانه با بوسه
فال ورزشی
طالع بینی خواب شما
فال راهنمای خرید هدیه
فال مد
تعبیر خواب هر روز ماه
طالع بینی از روی حرف اول اسم شما
تعبیر خواب سلمان
سنجش عشق شما
طالع بینی و روانشناسی رنگ چشم ها
با متولدین چه ماهی ازدواج بکنید
طالع بینی دانشجویی

پنل ارسال اس ام اس

تست های روانشناسی
تعجب انگیزترین تست روانشناسی۹۰
شخصیت شناسی از روی حرکات چشم
شناخت شخصیت از روی حرکات بینی
تست تمرکز و سرعت
تست میزان شادی شما
میزان محبوبیت شما؟
تست سنجش میزان عشق
تست روانشناسی بو
تست میزان استرس
یک تست شخصیت سنجی مفصل
تا چه حد فضول هستید؟
روانشناسی دروغ
تشخیص شخصیت از روی گروه خونی
آیا فردی‌ هنرشناس‌ و اهل‌ هنر هستید؟
آیا فردی‌ معاشرتی‌ و خونگرم‌ هستید؟
آیا فردی‌ کاری‌ و سخت‌ کوش‌ هستید؟
آیا فردی‌ جسور هستید؟
تست روانشناسی عدد مورد علاقه
خود شناسی برای زندگی مشترک
رازهای رفتاری ماه های مختلف سال
تست ازدواج ویژه دختر و پسران مجرد
آیا شما به‌ راحتی‌ دوست‌ پیدا می‌کنید؟
آیا فردی شاد و بانشاط هستید؟
آیا فردی‌ خوش‌ بین‌ هستید؟
اسرار روانشناسانه شکل امضاء!
نمره اعصاب شما چند است؟
تفاوتهای روانشناسی زنان و مردان
۷ علامتی که افراد دروغگو رالو میدهد
شما جذب چه تیپ مردهایی میشود؟
از این کارها اجتناب کنید
شخصیت شناسی از روی دندان
شخصيت شناسي از نحوه دست دادن
شخصيت شناسي از روي دست خط
شخصیت شناسی از روی رنگ چشم
شخصیت شناسی از روی آدامس
این تابلو چه چیزی کم دارد؟
تست میزان شجاعت
جدیدترین تست روانشناسی آمریكا
تست خودشناسي فرويد
رابطه تاریخ تولد و شخصیت
کدوم طرفی؟(واقعآ جالبه!)
شناخت شخصیت از روی خنده
شخصیت شناسی با سنگ ها
شکل ابروها و رابطه آنها با شخصیت ما
تست هوش و IQ جدید(بسیار دقیق)
خصوصيات اخلاقي بر اساس تاریخ تولد
شما چه جوري سلام مي‌كنيد؟؟
تست هوش (با نتیجه گیری عالی)
میزان عشق متولدین ماه های سال
تشخیص مردان بی وفا از روی چهره
تست روانشناسی قربانیان عشق
تست میزان عواطف و احساسات شما
بـه كار فكـر می‌كنیـد یـا بـه تفریـح؟
ارتباط شما با احساساتتان؟

هاست ایرانی و ملی

هاستینگ با کیفیت ایران و میزبانی ملی با قیمت مناسب کیمیاهاست ارائه نمایندگی و ریسلر ایران

ارسال اس ام اس انبوه

پنل ارسال پیامک SMS  مطالب جالب     آداب همسر داری     بهداشت ،سلامت و آرایش
بسیار عجیب تولد یک بچه با 26 عدد انگشت
بسیار عجیب تولد یک بچه با 26 عدد انگشت
 . . . . . . نوزاد بیست و شش انگشتی میانماری در کتاب رکوردهای گینس ثبت می‌شود. یک مادر میانماری که نوزاد خود را با دوازده انگشت دست و چهارده انگشت پا بدنیا آورده است گفت، دخترش از لحاظ درک و فهم در مقایسه با نوزادان عادی تفاوتی ندارد و چه بسا قوه ادراکش بهتر از دیگران است.به گزارش ایران ناز مادر نوزاد عجیب الخلقه قصد دارد نوزاد خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. فیو مین مین سو، بیست و شش ساله از ابتدای تولد لی یاتی نوزاد دخترش می دانست که اعضای بدن وی کمی بیشتر است....
درباره مسائل جنسی نکاتی مفید
درباره مسائل جنسی نکاتی مفید
    استفاده مداوم از آنتی بیوتیک ها خطر ابتلا به عفونت های قارچی را تشدید می کند .   نکاتی مفید درباره مسائل جنسی این سوالات و مشکلات جنسی در اکثر افراد ممکن است پیش بیایند و آن ها از طرح اینگونه سوالات برای دکتر و یا افراد نزدیکشان خجالت بکشند. عجیب است که زنان شرم دارند در مورد مشکلات جنسی خود با پزشک و متخصص زنان و زایمان صحبت کنند. حال که شما سخن نمی گویید، در این متن متخصصان نکاتی را با شما در میان می گذارند. .   - نسبت به خطر ابتلا به عفونت های قارچی آگاهی یابید دکتر می...
درباره سندرم تخمدان پلی کیستیک آنچه زنان باید بدانند
درباره سندرم تخمدان پلی کیستیک آنچه زنان باید بدانند
    سندرم تخمدان پلی کیستیک، دلیل اصلی ناباروری تخمک گذاری است . نکاتی برای مبتلایان به سندرم تخمدان پلی کیستیک آیا شما سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) دارید؟ باید بدانید که شما تنها نیستید. در اینجا یازده چیزی را که فقط شما باید بدانید، می آوریم. . - داشتن اضافه وزن به علت یک مشکل متابولیسمی یکی از بزرگ ترین برداشت های اشتباه درباره زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک که اضافه وزن دارند این است که آنها زیاد می خورند و ورزش نمی کنند. این درست نیست! زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستی...

سایت های همکار: ثبت هاستينگ و دامنه - هاست ایرانی ، میزبانی ملی - هاست ایران - هاست لینوکس - پنل ارسال اس ام اس SMS - راهنماي سفر و گردشگري ترمينال - مدارك صدور ويزا - شارژ ارزان - گیفت کارت - مجله آشپزی- راهنمای سفر به دبی- ساخت سایت- سایت پزشکی- خرید و فروش خودرو- تولید محتوا- هاست مخصوص جوملا - هاست مخصوص وردپرس- خرید گوشی دست دوم - فروش گوشی دست دوم - طراحی سایت حرفه ای - قیمت گوشی دست دوم- تور ترکمن صحرا- تور لحظه آخری - دیدنی های مالزی- هتل های دبی- راهنمای سفر به آنتالیا- تور قشم- تور مشهد- تور آلانیا- تور استانبول - هاستینگ ویندوز- ریسلر هاست- میزبانی سایت پربازدید- لیست هتل های ایران - معرفی هتل های خارجی - تورهای داخل ایران - تورهای خارج از ایران- لیست هتلهای استانبول- گردشگری ایران- ایران زیبا- راهنمای سفر


صفحه اصلی | تور و مسافرت |  درباره بانو وان | عضویت در خبرنامه  | تبلیغات

کلیه حقوق این سایت متعلق است به Banoo1.com و بازنشر مطالب و آموزش های سایت های دیگر، بخصوص انواع فال ها و مطالب سرگرمی نشانه تایید آنها نمی باشد.