هاست لينوكس

عضویت در کانال تلگرام مادرانه، ویژه خانم های ایران زمین

ایستگاه وبگردی
مراکز دیدنی استانبول
لحظه سقوط هواپیمای تایوانی+عکس
نا کجا آباد واقعا وجود دارد +تصاویر
سفر سی ثانیه ای به دزفول +عکس
بهشت رویایی و دیدنی تهران +تصاویر
بزرگترین گاف‌های سینمای جهان
کد مطلب: 15862 
تعداد بازدید: 799 بازديد / 
زمان انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ 

فـال روز ۱۲ اسفند۹۱

 

 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز همه تجربه های شما احساسی هستند. یکی از چیزهایی که شاید نسبت به آن احساس شدیدی داشته باشید، اموال مشترک یا چیزی است که مدتهاست صاحب آن هستید. شاید نسبت به آن احساس تملک کنید، زیرا برایتان خاطراتی از گذشته زنده می کند.

 

پیش بینی روابط شما: امروز برداشت شما از چیزی که مدتی شما را در مورد رابطه تان نگران کرده بود عوض می شود. تنها کاری که باید بکنید این است که عقب بنشینید و به حس ششم خود اعتماد کنید. اگر بتوانید بازی احساسات را ببینید، می توانید ببینید که چرا مسائل به این شکل درآمده اند و می تواند کاری کنید که همه چیز بهتر شود.

 

پیش بینی شغل شما: یک تغییر بنیادین در انرژی باعث می شود که فکر کنید تلاش های شما دارد به جایی می رسد. شما فرد آینده دار، موفق و خوش شانسی هستید که راه خود را در این دنیا به طریقی خواهد یافت.

 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر امروز با دیگران تعارض دارید، به خصوص با شرکا و دوستان نزدیک، احتمالاً آنها بیش از همیشه احساسی هستند. بنابراین در مقابل واکنش های بد نسبت به دیگران گارد بگیرید، به خصوص مقابله با خانم ها.

 

پیش بینی روابط شما: امروز روابط کمی ناراحت کننده می شوند. قطعاً چیزی باید تغییر کند و شاید فوراً مشخص نشود که آن چیز چیست. دلیل آن در احساسات پیچیده ای پنهان است که شما درباره مسائل مهمی داشتید. هر دوی شما باید درباره همه چیز حرف بزنید و تعادلی بین رابطه عاشقانه و ابراز عقاید متضاد بیابید.

 

پیش بینی شغل شما: ایده ها و مفاهیم خارجی ناگهان برایتان جالب تر می شوند. اگر تمایل داشتید که در کشوری خارجی کار کنید، حالا فرصت دارید که قدمی به جلو بردارید. زمان خوبی برای پیشروی به مکانی جدید است.

فال روزانه متولدین خرداد

شاید امروز آسایش خود را فدای کسانی کرده باشید که نیاز به خدمات شما دارند. یا شاید انرژی زیادی را صرف نظم بخشیدن به کارهایتان کرده اید. اکنون وقت کار کردن است، بعداً می توانید استراحت کنید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز شرایط ممکن است رابطه مهمی را به خطر بیندازند. شاید اگر رویداد خاصی رخ دهد نگران شوید و استرس پیدا کنید و زخمتان تازه شود. ولی مسئله این نیست و درمی یابید که مکالمه و گفتگوی صادقانه و از ته قلب بهتر از قبل نتیجه می دهد.

 

پیش بینی شغل شما: امروز در محل کار فردی برایتان دردسر درست می کند، این فرد ناپخته و خودخواه است. ولی می توانید کمی از او اطلاعات کسب کنید. این اطلاعات به شما کمک می کند که دیدگاه خود را تغییر دهید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز رمانس بطور شگفت انگیزی از همیشه قویتر است، به خصوص از لحاظ احساسی و عاطفی. شاید نسبت به عزیزتان احساس تعصب کنید یا شاید نسبت به یک بچه. ولی بهتر است زیاده روی نکنید. تعادل پیشه کنید.

 

پیش بینی روابط شما: شاید حس کنید که در حال امتحان شدن هستید و فرد مقابل می خواهد شما را در این رابطه بیازماید. از خودتان می پرسید که تا کجا باید بروید و چه چیزهایی باید بگویید. ایمان داشته باشید و ایده ها و افکار قدیمی را با ایده های جدید جایگزین کنید.

 

پیش بینی شغل شما: امروز باید از کسانی که در کارشان موفق هستند درس بگیرید. روز خوبی برای رفتن به کتابخانه یا کتابفروشی است. کتابی درباره فردی که او را تحسین می کنید بخرید شاید برایتان مفید واقع شود. از این شخص به عنوان الهام استفاده کنید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

امروز در جستجوی همنشینی با اعضای فامیل هستید زیرا نیاز دارید که از هم صحبتی با دیگران احساس آسایش کنید. خاطرات کودکی یک فاکتور محسوب می شوند. یا شاید بیشتر نسبت به واکنش های دوران کودکی به بعضی چیزها آگاه شوید. به این بزرگ شدن می گویند.

 

پیش بینی روابط شما: امروز آن تغییراتی که می خواهید در رابطه خود اعمال می کنید تا رابطه شما بهتر شود. اگر از خودتان می پرسیدید که چرا مشکل خاصی دائماً برایتان تکرار می شود، جواب خود را خواهید یافت. شاید هم اصلاً تقضیر شما یا او نباشد و فقط یک سوء تفاهم باشد.

 

پیش بینی شغل شما: به شانس خوبی که چند ماه قبل داشتید فکر کنید. یادتان می آید؟ شاید فراموش کرده باشید زیرا خیلی زمان گذشته است. ولی حالا وقت استفاده از این فرصت و زنده کردن آن است. پاداش هایی در راه است.

فال روزانه متولدین شهریور

شاید امروز حسی قوی نسبت به صحبت کردن با دیگران یا در همنشینی با دیگران داشته باشید. شما احساس اجتماعی بودن و کنجکاوی می کنید. به همین دلیل است که مکالمات شما با دیگران احتمالاً عمیق تر و رک تر است.

 

پیش بینی روابط شما: اگر شما گیج شده اید و نمی دانید که چه کنید، مطمئن باشید که او هم همینطور است. امروز می توانید این گیجی و پریشانی را از بین ببرید و درک کنید که چرا واقعاً با هم هستید. اگر چیزی مانع گفتگوی واقعی میان شما می شود، پس باید وقت بگذارید و با هم حرف بزنید.

 

پیش بینی شغل شما: شما ناگهان نوری بر روی موانعی که چند ماه پیش در سر راهتان بود می بینید. ناگهان حس می کنید که در کاری پیشرفت حاصل می کنید. با اعتماد به نفس جلو بروید.

 

فال روزانه متولدین مهر

امروز شما بیشتر درباره داشته ها و اموالتان و هرچه که اطرافتان است نگران هستید. گاهی باید اطراف آنچه برایمان آشناست باشیم و گاهی هم اصلاً برایمان مهم نیست. ولی امروز شما برایتان مهم می شود. بنابراین آنچه دارید را تمیز کنید یا مراقبش باشید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز بالاخره شجاعت می یابید و رابطه شما بالاخره شروع به ترقی می کند. هر دوی شما می دانید که استراحت نکردن و به خود فرصت ندادن هیچ چیز را درست نمی کند. آن کاری که باید انجام شود را حتماً انجام دهید.

 

پیش بینی شغل شما: پاداش های کوتاه مدت شاید چیزی نباشند که اکنون در مورد آنها حرف بزنید ولی پاداش های بلندمدت قطعاً مطلوب هستند. از دور به همه چیز نگاه کنید و ببینید که چقدر آینده روشن است. باور بکنید یا نکنید، شما در حال پیشرفت هستید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز شما بیش از همیشه احساساتی هستید، ولی این بدان معناست که شما بیشتر از همیشه خوش شانس هستید. دنیا به نفع شماست و انرژی های مثبت برایتان می فرستد. از آن استفاده کنید.

 

پیش بینی روابط شما: شاید امروز از کاری که باید انجام دهید زیاد خوشحال و راضی نباشید. ولی تغییر برای رابطه فعلی شما ضروری است. از پیشروی و ترقی نترسید، زیرا این کار راه شما را به سمت چیز خاصی هموار می کند.

 

پیش بینی شغل شما: شانس مالی شما در حال تغییر است و این تغییر خوب و مثبت است. حس می کنید که واقعاً در مورد مسائل مالی رو به جلو حرکت می کنید. خودتان را برای تغییرات بزرگتر آماده نگه دارید. زیرا هر لحظه ممکن است سر برسند.

فال روزانه متولدین آذر

امروز ترجیح می دهید که تنها کار کنید یا در پشت صحنه عمل کنید زیرا احساس نیاز به تنها بودن می کنید و دوست دارید که از شلوغی اطرافتان راحت شوید. فشاری که در منزل احساس می کنید، اخیراً بسیار زیاد شده است.

 

پیش بینی روابط شما: امروز طرفتان شما را بیش از همیشه تحسین می کند. اگر سعی می کنید که فرد خاصی را بشناسید، باید حالت و خصلت دمدمی مزاج خود را کنار بگذارید، به خصوص اگر می خواهید حتماً به این فرد برسید. اسرارآمیز و جذاب باشید تا آنچه می خواهید بدست آورید.

 

پیش بینی شغل شما: قطاری که سوارش بودید مدتی بود که در مسیر معکوس می رفت. ولی امروز دوباره در مسیر درست حرکت می کند. این چیزی جز موفقیت در شغلتان برای شما ندارد و باید دوباره کنترل همه چیز را بدست بگیرید.

 

فال روزانه متولدین دی

امروز درباره امیدها و رویاهایتان برای آینده با دیگران حرف بزنید. روز خوبی برای فکر کردن به اهداف آینده است. لازم نیست آنها را حتماً بنویسید. فقط به آنها فکر کنید. در مورد آنها با دیگران حرف بزنید، تا بازخورد آنها را بگیرید.

 

پیش بینی روابط شما: شاید از تغییراتی که اخیراً رخ داده بود خسته شده بودید، به خصوص در زندگی عشقی خود. هر وقت که می خواهید سر صحبت را در مورد مسائل قدیم باز کنید، بیشتر و بیشتر در چشم پوشی از آنچه در رابطه شما وافر بوده است، مهارت می یابید.

 

پیش بینی شغل شما: ایده ای که مدتی قبل داشتید بالاخره شناخته می شود و ارزش مثبتی می یابد. حالا نوبت شماست که برنامه ها را بررسی کنید و گودال های بالقوه را کشف کنید. این مستلزم بررسی داده ها است. چیزی را از قلم نیندازید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

چشم های خود را باز نگه دارید زیرا شما بر پول و وجه نقد تمرکز کرده اید و امروز بعضی از جزئیات زندگی خصوصی شما در جمع آشکار می شود. اگر می خواهید ریسک کنید همه جنبه ها را در نظر بگیرید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز در مورد رابطه و رمانسی که دارید، تا آنجاکه ممکن است انرژی می یابید. شاید تابحال انگیزه نداشتید و هر دوی شما نیاز به این انرژی داشتید تا مشکلات را حل کنید. چالشی که امروز با آن مواجه می شوید همه چیز را بهتر می کند و عمق واقعی احساسات شما را نشان می دهد.

 

پیش بینی شغل شما: امروز فردی در محل کار شاید رئیستان در مورد مسئله ای که مستقیماً به شما مربوط می شود نظرش را تغییر می دهد. این تغییر نظر برای شما فرصت بسیار خوبی است و حقوق زیادی برایتان دارد. چشم هایتان را باز کنید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

امروز کار متفاوتی انجام دهید زیرا می خواهید که تغییر منظره داشته باشید. جایی بروید که قبلاً نرفته بودید. مسیر دیگری به محل کار انتخاب کنید. برای ناهار کار متفاوتی انجام دهید. با افرادی از پس زمینه های مختلف و کشورهای مختلف حرف بزنید. اگر مقدور است سفر کنید.

 

پیش بینی روابط شما: گاهی حتی وقتی که از او اجتناب می کنید، باید در مورد حقایقی با فرد مورد علاقه خود روبرو شوید تا تعادل را به رابطه برگردانید. امروز شانس و فرصت ایجاد تغییرات عالی را دارید. با آنکه از برداشتن قدم می ترسید، ولی ارزشش را خواهد داشت.

 

پیش بینی شغل شما: مشکلی که فکر می کردید برطرف شده است دوباره ظاهر می شود. از همه بدتر اینکه این مشکل از زمانی بدتر شده است که روی زشت خود را نشان داده است. یک بار آن را حل کنید، نه اینکه هر دفعه آن را به زمان دیگری واگذار کنید


هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

           

         (پنهان)

  

لطفاً عدد داخل تصوير را وارد كنيد
عکس روز
راه و رسم زندگی
مطالب جالب

آخرین مطالب


تبلیغات ویژه
امکانات بانو وان
پخش اینترنتی قرآن کریم
تلویزیون اینترنتی
لیست آهنگ های پیشواز همراه اول
لیست آهنگ های پیشواز ایرانسل
لیست آخرین زمین لرزه های ایران
اوقات شرعی به تفکیک شهرها
پنل ارسال SMS پیامک
عضویت در گروه بانوان
سایر موضوعات سایت
عکس روز
مطالب جالب
گردشگری و هنرهای دستی
نکات خانه داری
فال و طالع بینی
عشق و دلدادگی
سرگرمی
حقوق زن و خانواده
حوادث
بهداشت ، سلامت و زیبایی
اخبار خانواده
آموزش پیش از بارداری،بارداری و زایمان
آموزش برای شیرخوار و خردسال
آداب همسرداری و راه های پیشگیری
SMS و پیامک
تست شخصیت و روانشناسی
مصاحبه با ورزشکاران و هنرمندان
مطالب روانشناسی و زندگی بهتر
آشپزی و شیرینی پزی
اسلام و قرآن
بخش رژیم و تناسب اندام
گالری دکوراسیونفال و طالع بینی
فال حافظ
فال انبیاء
فال رمل
فال چوب
فال اعداد
استخاره با قرآن
فال گلبرگ
طالع بینی خواب
فال بوسیله رنگها و تاریخ تولد
فال بوسیله قرآن
فال فصلی
فال کسب و کار
فال نخود (بختیاری)
فال بوسیله چای
فال پاسور ( فال احساس )
گرفتن فال با تاس
فال جال فلز- شما چه فلزی هستی ؟
فال شغل برای ماههای مختلف سال
فال عاشقانه با بوسه
فال ورزشی
طالع بینی خواب شما
فال راهنمای خرید هدیه
فال مد
تعبیر خواب هر روز ماه
طالع بینی از روی حرف اول اسم شما
تعبیر خواب سلمان
سنجش عشق شما
طالع بینی و روانشناسی رنگ چشم ها
با متولدین چه ماهی ازدواج بکنید
طالع بینی دانشجویی

پنل ارسال اس ام اس

تست های روانشناسی
تعجب انگیزترین تست روانشناسی۹۰
شخصیت شناسی از روی حرکات چشم
شناخت شخصیت از روی حرکات بینی
تست تمرکز و سرعت
تست میزان شادی شما
میزان محبوبیت شما؟
تست سنجش میزان عشق
تست روانشناسی بو
تست میزان استرس
یک تست شخصیت سنجی مفصل
تا چه حد فضول هستید؟
روانشناسی دروغ
تشخیص شخصیت از روی گروه خونی
آیا فردی‌ هنرشناس‌ و اهل‌ هنر هستید؟
آیا فردی‌ معاشرتی‌ و خونگرم‌ هستید؟
آیا فردی‌ کاری‌ و سخت‌ کوش‌ هستید؟
آیا فردی‌ جسور هستید؟
تست روانشناسی عدد مورد علاقه
خود شناسی برای زندگی مشترک
رازهای رفتاری ماه های مختلف سال
تست ازدواج ویژه دختر و پسران مجرد
آیا شما به‌ راحتی‌ دوست‌ پیدا می‌کنید؟
آیا فردی شاد و بانشاط هستید؟
آیا فردی‌ خوش‌ بین‌ هستید؟
اسرار روانشناسانه شکل امضاء!
نمره اعصاب شما چند است؟
تفاوتهای روانشناسی زنان و مردان
۷ علامتی که افراد دروغگو رالو میدهد
شما جذب چه تیپ مردهایی میشود؟
از این کارها اجتناب کنید
شخصیت شناسی از روی دندان
شخصيت شناسي از نحوه دست دادن
شخصيت شناسي از روي دست خط
شخصیت شناسی از روی رنگ چشم
شخصیت شناسی از روی آدامس
این تابلو چه چیزی کم دارد؟
تست میزان شجاعت
جدیدترین تست روانشناسی آمریكا
تست خودشناسي فرويد
رابطه تاریخ تولد و شخصیت
کدوم طرفی؟(واقعآ جالبه!)
شناخت شخصیت از روی خنده
شخصیت شناسی با سنگ ها
شکل ابروها و رابطه آنها با شخصیت ما
تست هوش و IQ جدید(بسیار دقیق)
خصوصيات اخلاقي بر اساس تاریخ تولد
شما چه جوري سلام مي‌كنيد؟؟
تست هوش (با نتیجه گیری عالی)
میزان عشق متولدین ماه های سال
تشخیص مردان بی وفا از روی چهره
تست روانشناسی قربانیان عشق
تست میزان عواطف و احساسات شما
بـه كار فكـر می‌كنیـد یـا بـه تفریـح؟
ارتباط شما با احساساتتان؟

هاست ایرانی و ملی

هاستینگ با کیفیت ایران و میزبانی ملی با قیمت مناسب کیمیاهاست ارائه نمایندگی و ریسلر ایران

ارسال اس ام اس انبوه

پنل ارسال پیامک SMS  مطالب جالب     آداب همسر داری     بهداشت ،سلامت و آرایش
بسیار عجیب تولد یک بچه با 26 عدد انگشت
بسیار عجیب تولد یک بچه با 26 عدد انگشت
 . . . . . . نوزاد بیست و شش انگشتی میانماری در کتاب رکوردهای گینس ثبت می‌شود. یک مادر میانماری که نوزاد خود را با دوازده انگشت دست و چهارده انگشت پا بدنیا آورده است گفت، دخترش از لحاظ درک و فهم در مقایسه با نوزادان عادی تفاوتی ندارد و چه بسا قوه ادراکش بهتر از دیگران است.به گزارش ایران ناز مادر نوزاد عجیب الخلقه قصد دارد نوزاد خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. فیو مین مین سو، بیست و شش ساله از ابتدای تولد لی یاتی نوزاد دخترش می دانست که اعضای بدن وی کمی بیشتر است....
درباره مسائل جنسی نکاتی مفید
درباره مسائل جنسی نکاتی مفید
    استفاده مداوم از آنتی بیوتیک ها خطر ابتلا به عفونت های قارچی را تشدید می کند .   نکاتی مفید درباره مسائل جنسی این سوالات و مشکلات جنسی در اکثر افراد ممکن است پیش بیایند و آن ها از طرح اینگونه سوالات برای دکتر و یا افراد نزدیکشان خجالت بکشند. عجیب است که زنان شرم دارند در مورد مشکلات جنسی خود با پزشک و متخصص زنان و زایمان صحبت کنند. حال که شما سخن نمی گویید، در این متن متخصصان نکاتی را با شما در میان می گذارند. .   - نسبت به خطر ابتلا به عفونت های قارچی آگاهی یابید دکتر می...
درباره سندرم تخمدان پلی کیستیک آنچه زنان باید بدانند
درباره سندرم تخمدان پلی کیستیک آنچه زنان باید بدانند
    سندرم تخمدان پلی کیستیک، دلیل اصلی ناباروری تخمک گذاری است . نکاتی برای مبتلایان به سندرم تخمدان پلی کیستیک آیا شما سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) دارید؟ باید بدانید که شما تنها نیستید. در اینجا یازده چیزی را که فقط شما باید بدانید، می آوریم. . - داشتن اضافه وزن به علت یک مشکل متابولیسمی یکی از بزرگ ترین برداشت های اشتباه درباره زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک که اضافه وزن دارند این است که آنها زیاد می خورند و ورزش نمی کنند. این درست نیست! زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستی...

سایت های همکار: ثبت هاستينگ و دامنه - هاست ایرانی ، میزبانی ملی - هاست ایران - هاست لینوکس - پنل ارسال اس ام اس SMS - راهنماي سفر و گردشگري ترمينال - مدارك صدور ويزا - شارژ ارزان - گیفت کارت - مجله آشپزی- راهنمای سفر به دبی- ساخت سایت- سایت پزشکی- خرید و فروش خودرو- تولید محتوا- هاست مخصوص جوملا - هاست مخصوص وردپرس- خرید گوشی دست دوم - فروش گوشی دست دوم - طراحی سایت حرفه ای - قیمت گوشی دست دوم- تور ترکمن صحرا- تور لحظه آخری - دیدنی های مالزی- هتل های دبی- راهنمای سفر به آنتالیا- تور قشم- تور مشهد- تور آلانیا- تور استانبول - هاستینگ ویندوز- ریسلر هاست- میزبانی سایت پربازدید- لیست هتل های ایران - معرفی هتل های خارجی - تورهای داخل ایران - تورهای خارج از ایران- لیست هتلهای استانبول- گردشگری ایران- ایران زیبا- راهنمای سفر


صفحه اصلی | تور و مسافرت |  درباره بانو وان | عضویت در خبرنامه  | تبلیغات

کلیه حقوق این سایت متعلق است به Banoo1.com و بازنشر مطالب و آموزش های سایت های دیگر، بخصوص انواع فال ها و مطالب سرگرمی نشانه تایید آنها نمی باشد.