هاست لينوكس

عضویت در کانال تلگرام مادرانه، ویژه خانم های ایران زمین

ایستگاه وبگردی
مراکز دیدنی استانبول
لحظه سقوط هواپیمای تایوانی+عکس
نا کجا آباد واقعا وجود دارد +تصاویر
سفر سی ثانیه ای به دزفول +عکس
بهشت رویایی و دیدنی تهران +تصاویر
بزرگترین گاف‌های سینمای جهان
کد مطلب: 2419 
تعداد بازدید: 42,954 بازديد / 
زمان انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۰ 

با این عکس ها خود را در فیس بوک بی آبرو کنید + تصاویر

بسیاری از کاربران فیس بوک با قرار دادن عکس های خصوصی و خانوادگی خود در انظار عمومی به حریم شکنی می پردازند؛ در برخی از این موارد شما عکس هایی از دوستان و همکاران خود می بینید که برایتان باور کردنی نیست! اما فعالیت این سایت در کشور ما غیر قانونی است و از همین روی برای مخاطبان اینترنتی قابل دسترسی نبوده و به اصطلاح "فیلتر" است؛ اما نباید این حقیقت را نادیده گرفت که این سایت نسبتا مخاطبان زیادی در ایران پیدا کرده است.
 
 
 
بسیاری از کاربران فیس بوک با قرار دادن عکس های خصوصی و خانوادگی خود در انظار عمومی به حریم شکنی می پردازند؛ در برخی از این موارد شما عکس هایی از دوستان و همکاران خود می بینید که برایتان باور کردنی نیست!
 
فيس بوک (Facebook) يک سايت به اصطلاح و در لغت اجتماعي است که در چهارم فوريه سال ۲۰۰۴ راه اندازي شد؛ این سایت پس از گذشت مدت کوتاهی از آغاز فعالیت خود توانست مخاطبان زیادی را در کشورهای مختلف جهان از جمله "ایران" جذب کند.

سیاست گذاران و موسسان این سایت اهداف گسترده سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی را از تاسیس آن دنبال می کردند که نمونه ای از اهداف سیاسی آن را در حوادث پس از انتخابات در ایران مشاهده کردیم.

اما هدف از نگارش این گزارش بررسی اهداف سیاسی و اقتصادی فیس بوک در ایران نیست، بلکه قصد داریم تا تنها به گوشه ای از تاثیرات منفی "اجتماعی" و "فرهنگی" در این سایت که به بحث ایجاد "آلبوم تصاویر" و انتخاب یک "عکس" برای نمایه خود است بپردازیم.

اما فعالیت این سایت در کشور ما غیر قانونی است و از همین روی برای مخاطبان اینترنتی قابل دسترسی نبوده و به اصطلاح "فیلتر" است؛ اما نباید این حقیقت را نادیده گرفت که این سایت نسبتا مخاطبان زیادی در ایران پیدا کرده است.

"نام نویسی" نوشته ای است که با بزرگترین فونت پس از ورود به این سایت با آن مواجه می شوید و در ادامه آن می خوانید "نام نویسی رایگان است و همیشه خواهد ماند" که با کمی صرف وقت می توان به راحتی در این سایت عضو شد و به کاربران فیس بوک پیوست.

بر اساس این گزارش، هر روز بر مخاطبان این سایت در کشورمان افزوده می شود و به نظر می رسد که به جای فیلتر و نادیده گرفتن اثرات مخرب آن بهتر است فکری اساسی برای این پدیده جدید کرد؛ چرا که با توجه با عدم هم خوانی آن با عقاید، سنت و عرف مردم ایران، صدمات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی گسترده ای را در آینده در بر خواهد داشت.

البته در ماه های اخیر جوانان دلسوز، معتقد و ارزشی به ناچار خود را در عرصه جدیدی از جنگ نرم دیده و با عضویت در این سایت به فعالیت های انقلابی در راستای حمایت از انقلاب و اسلام می پردازند و اصطلاحا مجبور به بازی در زمین حریف شده اند؛ چه آنکه قطعا آنها نیز از اثرات مخرب فرهنگی و اجتماعی این سایت مصون نخواهند بود زیرا که ماهیت این سایت حداقل با ارزش های ایرانی-اسلامی مردم جامعه ما همخوانی ندارد که هدف از این نگارش همانگونه که در آغاز کلام به آن اشاره شد پرداختن به این موضوع نیست.

اما پس از عضویت در این سایت می توان از امکانات متعدد اینترنتی آن استفاده کرد؛ برای نمونه در این سایت می توانید با کسانی که دوست هستید گفتگو (چت) کنید یا نظرات خود را به اشتراک گذاشته و درباره آن بحث کنید؛ یا به دوست یابی بپردازید و حتی با دوستان دوست خود نیز آشنا شوید تا به یک باره اجتماع کوچک چند نفره شما و دوستانتان به یک اجتماع بزرگ چند صد نفره یا هزار نفره تبدیل شود!

اما یکی دیگر از امکاناتی که این سایت در اختیار شما قرار می دهد و آسیب شناسی همین موضوع، بحث اصلی این گزارش است، "انتخاب عکس" و " ایجاد یک آلبوم عکس" برای نمایه خود می باشد که متاسفانه روند تاسف باری را مخاطبان ایرانی در این بخش پیش گرفته اند و به نوعی در پازل از پیش تعیین شده غرب برای ترویج بی عفتی، بی بند و باری، بی غیرتی و بی حرمتی بازی می کنند. " اقدامی بسیار تاسف بار و البته نگران کننده"

حتما می دانید که پس از عضویت در این سایت، تمام مخاطبان و کاربران فعال در آن می توانند به راحتی به نمایه شما دسترسی پیدا کنند و این اجازه را سایت و البته "خود شما" به دیگر کاربران داده اید که به راحتی شما را شناسایی کرده و در صورت لزوم به شما درخواست دوستی بدهند؛ اما نکته ای که واضح و مبرهن می باشد این است که پس از ورود به نمایه شخص دیگری اعم از دختر و پسر یا مرد و زن، شما عکس اصلی نمایه وی را مشاهده می کنید و تنها در بخش "عکس ها" یا همان "آلبوم عکس ها" کاربر می تواند دیگر تصاویر مربوط به خود را از دید شما پنهان کرده و آنها را تنها برای دوستان یا برخی از آنها به نمایش بگذارد.

اما بسیاری از کاربران ایرانی، (مخصوصا خانم ها) فیس بوک در بخش انتخاب "عکس نمایه خود" عکسی بد پوشش و بی حجاب را انتخاب می کنند که این موضوع نگران کننده است؛ کافی است شما نام یکی از همکاران، همکلاسی ها، هم دانشگاهی ها، هم محله ای ها و … را که احساس می کنید در این سایت عضو است را پس از عضویت در این سایت جستجو کنید، که در اغلب موارد در صورت عضویت این افراد، با عکس های "عجیبی" مواجه می شوید که باعث تاسف و ناراحتی شما می شود!

سوال اینجاست که چرا باید برخی از مردم کشورمان در مواجهه با این پدیده به این شکل منفعلانه برخورد کرده و به راحتی استحاله شوند؟ البته تمام کسانی که عکس های بد پوشش را در این سایت قرار می دهند جاهل مقصر نیستند و در حقیقت این موضوع را به عنوان یک عرف قبول کرده و باورشان شده که تنها در یک "اتاق خصوصی" که دوستان هم جنسشان آنها را می بینند مشغول زندگی روزمره خود هستند؛ و نا گفته نماند کسانی هم هستند که با اغراض فرهنگی و اجتماعی اقدام به این کار می کنند.

اما تمام ماجرا به "عکس نمایه" ختم نمی شود! در قسمت "آلبوم عکس ها" نیز بسیاری از کاربران فیس بوک با قرار دادن عکس های خصوصی و خانوادگی خود در انظار عمومی به حریم شکنی می پردازند؛ طوری که به نظر می رسد برایشان "عرفی موجه" شده است؛ در برخی از این موارد شما عکس های خانوادگی دوستان و همکاران خود را با پوششی متفاوت و البته نامناسب می بینید که برایتان باور کردنی نیست!

برای نمونه شما در پایان این گزارش عکس هایی را از نمایه برخی مخاطبان فیس بوک که خود آنها در اختیار عموم جامعه قرار داده اند و یا عکس هایی را که در قسمت "آلبوم عکس های" برخی کاربران این سایت و بدون دوست شدن با آنها می توان مشاهده کرد را می بینید، که با آنکه قطعا خود این افراد با کمال میل و رضایت آنها را در اختیار عموم قرار داده اند اما چهره آنها را به خاطر رعایت اخلاق شطرنجی کرده ایم.

به نظر می رسد غرب برای ترویج بدحجابی، بی عفتی، بی حرمتی و البته فحشا راه جدیدی را در پیش گرفته است که نیازمند هوشمندی مردم و البته مسئولان در مواجهه با آن است؛ که در صورت ادامه این روند نه "حریمی" می ماند و نه "حرمتی"

 

 

 

 

این عکس ها تنها با چند دقیقه جستجو از میان هزاران عکسی که آزادانه در اختیار تمام کاربران "فیس بوک" قرار داده شده جمع آوری شده است؛ قضاوت با شما

 

گردآوری و تنظیم توسط: سایت تخصصی و جامع بانوان ایرانی(بانو۱)


 1. x
  در جمعه ۲۰ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۹:۵۴ ق.ظ

  khob ba didane in axa che zarari be sahebe ax mirese?


 2. ناشناس
  در جمعه ۲۰ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۹ ق.ظ

  دوست عزیز نویسنده ای کاش قبل از نویشتن این انققاد نگاهی به دور اطراف خود می انداختی سپس نگاهی به فروشگاه های مدلباس شماباید فیس بوک واقعی را نه در اینترنت که در اطراف خود ببینید ای کاش قبل از اینکه انگشت اشاره خود را به طرف دیگران غرب و هرکس دیگر دراز می کردیم به خود مان نگاه می انداختیم و دلیل را از خودمان جستجو می کردیم من اصلا تعجب نمی کنم که چرا عکس همو طنانم در فیس بوک به این شکل هست تعجب من از جای است که چرا این سایت با این انتقاد سریح باز هم خودب برای تبلیغاتش از جنسیت زن ان هم بی حجاب استفاده کرده است به نظرتو دوست عزیزم مگر نه این است که اگر انگشت اشاره خودرا به سوی کسی دراز کنیم سه انگشت دیگر به سمت خودمان نشانه می رود آری فیس بوک فقط و فقط ظاهر انسان ها را و بخشی از ایران را به نمایش گذاشته است ولی ای کاش باطن آن هارا هم به نمایش می گذاشت به نظر شما چرا مردم به قول شما بی غیرتی می کنند چرا بی عفتی بی فرهنگی می کنند و با توجه به این که شما گفتید سایت فیس بوک فیلتر است ولی چرا هر روز به اعضای این سایت از کشور ایران اضافه می شود واقعا ریشه این اتفاقات از فیس بوک است و متهمان فیس بوک و غرب است


 3. فاطی
  در جمعه ۲۰ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۷:۲۹ ب.ظ

  سلام دوست عزیزم کاش این عکسا رو نمیذاشتی اینجا


 4. الی
  در شنبه ۲۱ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۸:۳۱ ب.ظ

  برو بابا جمعش کن…چرا میندازی تقصیر غرب و این چیزا؟من با نظر 1 موافقم….یه نگاه به دوورت بنداز بعد برو توی حس مچ گیری….اینجا همیشه همینطور بوده…هر کسی هم دوس داره یه جور باشه…کاری هست که شما توش دخالت نکنین؟هر کسیو داخل قبر خودش میذارن…اه اه اه!انقدر فوضول؟


 5. محمد
  در شنبه ۲۱ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۵ ب.ظ

  بستگی به آدمش داره که چه جوری ازش استفاده کنه
  چه زندگی هایی که با این عکس ها خراب شده


 6. marjan
  در یکشنبه ۲۲ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۵:۲۴ ق.ظ

  bashe chize khasi ke in axsa nadare mage shoma fozole mardom hasin


 7. elya
  در دوشنبه ۲۳ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۶ ق.ظ

  حرف شما مثل اینه که سوزنو تو چشم دیگران میبینیدولی چوالدوزو توچشم خودت نمیبینی ما عادت کردیم هر بلایی که سرخارجی هابیادبهش بگیم عذاب الهی ولی هربلای طبیعی که سر ایرانی ها بیاد بهش میگیم امتحان الهی!خودت میگی این سایت فیلتره پس برو ببین چرا روز به روز به طرفداراش اضافه میشه بابا دس خوش شما دیگه روی کبک رو هم سفید کردید تا کی میخوایید خودتونو گول بزنید شوروی بااون قدرت و بسته بودن مرزهاش از هم پاشید البته من آرزوی از هم پاشدن رو ندارم منم مال این مملکتم اما نمیشه که یه دیوار بکشید دور ایران وامیدوار باشد که میشه جلویه امواجو گرفت .تورو خدا دیگه بسه از خواب بیدار شید


 8. سمیه
  در سه شنبه ۲۴ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۸:۴۹ ق.ظ

  چطوره یه گشت ارشاد هم اعزام کنید تو فیس بوک؟؟؟!!! اگه میتونستین این کارو هم میکردین…


 9. علي
  در سه شنبه ۲۴ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۲:۳۱ ب.ظ

  به نظره من هر كسي اختياره خودشو داره به كسي هم ربط نداره ه ه ه ه ه ه


 10. سامان
  در چهارشنبه ۲۵ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۶:۳۳ ق.ظ

  بابا از وقتی چشم باز کردیم هر مشکلی داشتیم هر بدبختی داشتیم گفتند غرب غرب غرب. بسه دیگه چقدر توی نفهمی و نادانی بمونیم.این چه ربطی داره به غرب آخه!!!یه چیزی بنام فیس بوک ساختن واسه تمام دنیا.واسه ایران نساختن که اینجوری در موردش حرف زده بشه..خلاصه برق هم قطع بشه آب قطع بشه موبایل آنتن نده گرونیو بیکاری باشه میگیم غرب غرب غرب… واقعا متاسفم


 11. عباس
  در چهارشنبه ۲۵ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۳:۴۵ ب.ظ

  واقعا نمیتونم چیزی بگم
  فقط میتونم بگم که واسه شما متاسفم که برای بسته نشدن سایتتون دست به هر کاری میزنید
  شما جنبه فیس بوک داشتنو ندارید بهتره از کسایی که تو فیس بوک هستن انتقاد نکنید

  با این پست ها نمیتونی سایتتو بهتر یا به روز تر کنی دوست من
  به فکر فردا باش


 12. shirin
  در چهارشنبه ۲۵ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۳ ب.ظ

  be kasi rabti nadare salahe khish khosrovan danand


 13. 156
  در پنج شنبه ۲۶ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۶:۰۵ ب.ظ

  نمیشه گند زد به جامعه و گفت به کسی ربطی نداره
  به خدا شوهرهای خودتون هم تو همین جامعه هستن همینطور که شماخودتون رو در معرض دید دیگران میذارید و خودتون و خدا در وهله اول خیانت می کنید مطمئن باشید اونا هم با دیگری مشغول میشن
  چرا به کسی ربطی نداره ؟
  اگه بعضی ها فساد خواهر و زنشون براشون مهم نیست ما دلمون نمیخواد صحنه های آلوده ببینیم
  افسوس چقدر سقوط؟؟؟؟؟؟؟؟


 14. ايراني
  در پنج شنبه ۲۶ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۷ ب.ظ

  دوستم ديابت داره وهر روز با يه دستگاه كوچيك قند خونشو اندازه ميگيره و هميشه ميگه اگه خارجيها نبودن ما چكار ميكرديم؟درسته كه بي بندو باري اونجا آزاده.ولي فقط واسه اهلش آزاده.ما هم فقط اونارو ميبينيم.از كارو درمانو تفريح و هرچيز مادي ديگه بايد از آدمهاي كار درستشون تشكر كنيم.فساد اخلاقي و سياسيشون ماله همه اونا نيست.اگه آزادي اونا رو داشتيم بدتر ميشديم.بعضي از ماها بي ظرفيت هستيم


 15. محمد
  در جمعه ۲۷ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۳ ق.ظ

  جاتی تعجب نیست!
  وقتی یک بادکنک رو پر از باد کنی و هی یک جاییشو فشار بدی اونقدر هوا از این طرف به اون طرف میره تا بالاخره میترکه
  سی سال باد کنک را هی فشار دادین هی تو سر مردم زدین هی از مردم ایراد گرفتین هی میگین چه کار کنن چه کار نکنن تا همه حریص شدن!
  امروز بادکنک ترکیده و تو فیس بوک چرا تو خیابون هامون . مدرسه هامون . پارک هامون . دانشگاه هامون و … چیزهایی میبینیم که نباید ببینیم.
  خودکرده را تدبیر نیست!؟


 16. محمد
  در جمعه ۲۷ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۸ ق.ظ

  همه این عکس ها تو ایران گرفته شدن.
  دلیلش چیه؟
  دولت بر پایه اسلام(واقعی) = لذت درآخرت ملت
  دولت بر پایه غیر اسلام = لذت در دنیای ملت
  دولت بر پایه اسلام (دروغین)مثل ایران= نه لذت دنیا و نه لذت آخرت ملت

  ؟؟؟؟؟


 17. mandana
  در شنبه ۲۸ در تاریخ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۵ ق.ظ

  har ki azade har tori ke do0st dare estefade kone…be man va shoma che ……


 18. ابولفضل زاهدان17ساله
  در یکشنبه ۵ در تاریخ تیر ۱۳۹۰ - ۴:۴۲ ق.ظ

  بده واقعا این کارها نکنید گور پدر خارجی هابازم ایران ایران وایرانی


 19. امیر
  در یکشنبه ۵ در تاریخ تیر ۱۳۹۰ - ۵:۴۲ ق.ظ

  بابا ول کن برو بچسب به زندگی اگر فکر این ها رو هم بکنی دیگه فکری واست نمیمونه فردا گشت ارشاد هم قراره بیاد تو فیس بوک انگار?


 20. سميرا
  در یکشنبه ۱۲ در تاریخ تیر ۱۳۹۰ - ۹:۳۹ ق.ظ

  آخه اينهمه فساد جورواجور تو جامعه هست چسبيديد به 4تا عكس تو فيس بوك ؟


 21. محمدامین
  در پنج شنبه ۲۳ در تاریخ تیر ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۳ ب.ظ

  آخه به شما چه ربطی داره؟هرکسی سزای اعمالش رو تو آخرت میبینه دیگه.نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


 22. آناهيتا
  در چهارشنبه ۱۲ در تاریخ مرداد ۱۳۹۰ - ۳:۰۸ ب.ظ

  قربون دستشون هر كه اين كارها رو ميكنه


 23. محمد
  در جمعه ۱۴ در تاریخ مرداد ۱۳۹۰ - ۱:۵۲ ب.ظ

  هر کس مسئول کارهای خوب و بد خودشه دوست عزیز………


 24. محدثه
  در سه شنبه ۲۵ در تاریخ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۳ ق.ظ

  این محمد هم شورشو دراورده دگ امقد چرت نگو اره درسته که هرکس مسئول کارهای خوب و بد خودشه اما نه کاری که به دیگران هم ضربه میزنه!!!
  واقعا که
  اینا هستن بچه مسلمون


 25. reyhane
  در شنبه ۵ در تاریخ شهریور ۱۳۹۰ - ۶:۱۷ ب.ظ

  اه ه ه.خوش به حال غرب که انقدر طرفدار ایرانی داره!


 26. فريد نوروزي
  در جمعه ۸ در تاریخ مهر ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۴ ق.ظ

  من كاري به اينكه طرز فكر از غرب يا خود كفاست ندارم فقط ميدونم دخترايي كه عكس تو فيس ميزارن خراب و هرزه هستن وكرنه لزومي به اين كار نيست كه خودشون رو تابلو كنن؛واقعأ دختراي ايراني عقده دارن؛


 27. ناشانس
  در چهارشنبه ۱۶ در تاریخ آذر ۱۳۹۰ - ۹:۲۸ ب.ظ

  خدایا تو چقدر غریبی رو زمین

  خدایا اگر انسانها به اندازه یک سره سوزن تو را میشناختند ……..


 28. سامیار
  در دوشنبه ۱۲ در تاریخ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۲ ق.ظ

  چرا خانوم ها اینقدر اتیش میگیرن از این جور حرفا


 29. مجید
  در یکشنبه ۲۰ در تاریخ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۷ ق.ظ

  روش بسیار خوبی است من دوست دارم بوسیله این وب سایت با افراد زیادی اشنا شوم


 30. مهتاب
  در شنبه ۱۷ در تاریخ تیر ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۴ ق.ظ

  فقط کافیه بیاید بیبینید سر صمیمیترین دوستم بخاطر عکسش تو فیس بوک چه بلایی اومد که مجبور شد بره انگلیس بعد انقد از فیس بوک طرفداری نمیکنید…چرا انقد ادعای زرنگیمون میشه؟


 31. reyhaneh
  در شنبه ۱۴ در تاریخ مرداد ۱۳۹۱ - ۱:۳۰ ب.ظ

  مگه فیس بوک چشه؟ تنها جایی هست که میتونیم راحت باشیم. هر کی هم خوشش نمی یاد نیاد فیس بوک!


 32. زهرا
  در پنج شنبه ۱۹ در تاریخ مرداد ۱۳۹۱ - ۸:۴۲ ب.ظ

  یکی نیست به اینا بگه بیشعورا یه ذره جنبه ازادی داشته باشید
  با این کاراتون تروخشک با هم میسوزن دیگران حق ندارن از فیس بوک استفاده کننواقعا که اندازه بز هم حالیشون نیست


 33. مائده
  در چهارشنبه ۸ در تاریخ شهریور ۱۳۹۱ - ۷:۳۶ ق.ظ

  واااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟چی کار دارید بهشون آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوس ذارن اینجوری باشن.اختیار خودشون رو هم ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟


 34. شادی
  در چهارشنبه ۱۷ در تاریخ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۰ ب.ظ

  ایرانیا جنبه فیس بوک ندارن اخه اینا چه عکسایه برو ببین دختر خارجیا اینجوری عکس دارن که این دخترای ایرانی میذارن تو فیس بوک طرز استفاذه ازش رابلد نیستیم ایرانیم دیگه عقده ایییییییییی هستیم


 35. shiva
  در پنج شنبه ۱۴ در تاریخ دی ۱۳۹۱ - ۸:۱۹ ق.ظ

  دختربه پسرگفت:به نظرت من قشنگم؟پسرگفت:نه…….دخترازپسرپرسیدکه تومیخوای من پیشت باشم تاهمیشه؟پسرگفت:نه………دختربه پسرگفت:اگهمن روزی ترکت کن واسم گریه می کنی؟پسر:نه………دختردرحالی که گریه می کردومی خواست بره پسردستشوگرفتوگفت:ازنظرمن توقشنگ نیستی بلکه زیبایی…….من نمی خوام که تو پیشم باشی بلکه نیاز دارم که توپیشم باشی واگه یه روزی از پیشم بری من برات گریه نمی کنم بلکه میمیرم……………


 36. باران
  در جمعه ۱۵ در تاریخ دی ۱۳۹۱ - ۷:۵۴ ب.ظ

  به نظرم روش خوبیه . ولی به هر کی هرکی که ربطی نداره .


 37. مریم
  در سه شنبه ۱۹ در تاریخ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۹ ق.ظ

  نمیدونم چی بگم


 38. ساقی
  در یکشنبه ۲۴ در تاریخ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۲ ق.ظ

  chera inghadr tu saro kalleye ham mizanid?motasefane eshkale asli irania ine ke poshte ham dgaro khali mikonan.omidvaram hamamun be zudi tame azadie vagheio becheshim,oonam tu donyaye vaghei,na donyaye majazi……


 39. پرهام
  در یکشنبه ۱۵ در تاریخ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۰ ب.ظ

  دشی من هجیییییی برادر،یااا هرچی‌ ک برازنده شخصیت شمست،،،..اولا خدا داده پدرو مادر،ثانیا فقط جنبه منفیرو درنظر نگیررر،سوماً شمااااااا کی‌ باشید


 40. free
  در سه شنبه ۲۴ در تاریخ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۹ ق.ظ

  رهبر هم در فیسبوک عضویت داره هر کی میگه نه بره ببینه


 41. ایرانی
  در یکشنبه ۱۳ در تاریخ اسفند ۱۳۹۱ - ۷:۱۷ ق.ظ

  اگه فیسبوک بده چرا خودتون فیسبوک ایرانی درست کردید گذاشتن عکس شخصی در فیسبوک ایا غیر ازادی است یا غیر اخلاقی یا شان مذهبی ایا نباید بجای فیلتر کردن اینجور سایتها نباید مفاسد اقتصادی را فیلتر کرد که باعث فقر میشه و فقر باعث فساد شخصی


 42. ho3in
  در یکشنبه ۲۵ در تاریخ فروردین ۱۳۹۲ - ۱:۱۷ ب.ظ

  شما به فکر خودتون باشید. اونا اونجوری بهترن شما به فکر این باشید خودتون رو نشون بدین.


 43. هدیه
  در چهارشنبه ۱۸ در تاریخ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۷:۴۸ ب.ظ

  یکی به من بگه چطوری برم فیس بوک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


 44. گلی جون
  در سه شنبه ۱۱ در تاریخ تیر ۱۳۹۲ - ۴:۳۰ ب.ظ

  بامائده موافقم……………………………………………………………………………….


 45. نگار
  در چهارشنبه ۱۲ در تاریخ تیر ۱۳۹۲ - ۲:۱۳ ب.ظ

  خیلی تازه به دوران رسیده اند اینجور افراد


 46. پریماه
  در دوشنبه ۷ در تاریخ مرداد ۱۳۹۲ - ۱:۳۴ ب.ظ

  بابا هرکسی یه جوره دیگه
  اون دخترام خودشون عکساشونو گذاشتن تو عمومی.
  چرا تغصیر دیگران میندازین.اه


 47. HANI
  در شنبه ۹ در تاریخ آذر ۱۳۹۲ - ۸:۱۹ ق.ظ

  vay hala chra inqad bad harf mizanin bacheha. dorost nist. manam nazaram ine face book ye donayaii vase sahebesh bhtare bzarim har kas,har joor mikhad donyash ro bsaze.


 48. HANI
  در شنبه ۹ در تاریخ آذر ۱۳۹۲ - ۸:۲۳ ق.ظ

  sharmande aqayoon valii in qadr dar mred oqdey dokhtara harf nazanin shomam kam nemizarin to face book


 49. للل
  در جمعه ۲۹ در تاریخ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۷ ب.ظ

  چطوره یه گشت ارشاد هم اعزام کنید تو فیس بوک؟؟؟!!!


 50. mmm
  در یکشنبه ۱ در تاریخ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۱ ق.ظ

  واقا این چه سایتیه اخه.مخم داغون شد


 51. palasht
  در یکشنبه ۲۹ در تاریخ دی ۱۳۹۲ - ۶:۵۲ ب.ظ

  به شماهیچ ررررررررررررررررررررررررررررررررررربطی نداره.وسلام.


 52. palasht
  در یکشنبه ۲۹ در تاریخ دی ۱۳۹۲ - ۶:۵۵ ب.ظ

  شماها برید زندگی یای خودتونوجمع کنید……زندگی مردم هیچ ربطی به شمانداره.


 53. jinx
  در یکشنبه ۲۹ در تاریخ دی ۱۳۹۲ - ۷:۵۸ ب.ظ

  حاجي بيخيال بابا جون ننت بزار به مرگ طبيعي بميريم . ما خودمون ميدونيم چيكار كنيم نياز به فتوا هم نداريم .


 54. ناشناس
  در چهارشنبه ۲۳ در تاریخ بهمن ۱۳۹۲ - ۴:۲۷ ب.ظ

  به کسی چه ربطی داره اگه یه نفر یه عکس میزاره تو فیسبوک


 55. علي
  در پنج شنبه ۱ در تاریخ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۲۷ ب.ظ

  بابا بسته


فرم ارسال نظر

           

         (پنهان)

  

لطفاً عدد داخل تصوير را وارد كنيد
عکس روز
راه و رسم زندگی
مطالب جالب

آخرین مطالب


تبلیغات ویژه
امکانات بانو وان
پخش اینترنتی قرآن کریم
تلویزیون اینترنتی
لیست آهنگ های پیشواز همراه اول
لیست آهنگ های پیشواز ایرانسل
لیست آخرین زمین لرزه های ایران
اوقات شرعی به تفکیک شهرها
پنل ارسال SMS پیامک
عضویت در گروه بانوان
سایر موضوعات سایت
عکس روز
مطالب جالب
گردشگری و هنرهای دستی
نکات خانه داری
فال و طالع بینی
عشق و دلدادگی
سرگرمی
حقوق زن و خانواده
حوادث
بهداشت ، سلامت و زیبایی
اخبار خانواده
آموزش پیش از بارداری،بارداری و زایمان
آموزش برای شیرخوار و خردسال
آداب همسرداری و راه های پیشگیری
SMS و پیامک
تست شخصیت و روانشناسی
مصاحبه با ورزشکاران و هنرمندان
مطالب روانشناسی و زندگی بهتر
آشپزی و شیرینی پزی
اسلام و قرآن
بخش رژیم و تناسب اندام
گالری دکوراسیونفال و طالع بینی
فال حافظ
فال انبیاء
فال رمل
فال چوب
فال اعداد
استخاره با قرآن
فال گلبرگ
طالع بینی خواب
فال بوسیله رنگها و تاریخ تولد
فال بوسیله قرآن
فال فصلی
فال کسب و کار
فال نخود (بختیاری)
فال بوسیله چای
فال پاسور ( فال احساس )
گرفتن فال با تاس
فال جال فلز- شما چه فلزی هستی ؟
فال شغل برای ماههای مختلف سال
فال عاشقانه با بوسه
فال ورزشی
طالع بینی خواب شما
فال راهنمای خرید هدیه
فال مد
تعبیر خواب هر روز ماه
طالع بینی از روی حرف اول اسم شما
تعبیر خواب سلمان
سنجش عشق شما
طالع بینی و روانشناسی رنگ چشم ها
با متولدین چه ماهی ازدواج بکنید
طالع بینی دانشجویی

پنل ارسال اس ام اس

تست های روانشناسی
تعجب انگیزترین تست روانشناسی۹۰
شخصیت شناسی از روی حرکات چشم
شناخت شخصیت از روی حرکات بینی
تست تمرکز و سرعت
تست میزان شادی شما
میزان محبوبیت شما؟
تست سنجش میزان عشق
تست روانشناسی بو
تست میزان استرس
یک تست شخصیت سنجی مفصل
تا چه حد فضول هستید؟
روانشناسی دروغ
تشخیص شخصیت از روی گروه خونی
آیا فردی‌ هنرشناس‌ و اهل‌ هنر هستید؟
آیا فردی‌ معاشرتی‌ و خونگرم‌ هستید؟
آیا فردی‌ کاری‌ و سخت‌ کوش‌ هستید؟
آیا فردی‌ جسور هستید؟
تست روانشناسی عدد مورد علاقه
خود شناسی برای زندگی مشترک
رازهای رفتاری ماه های مختلف سال
تست ازدواج ویژه دختر و پسران مجرد
آیا شما به‌ راحتی‌ دوست‌ پیدا می‌کنید؟
آیا فردی شاد و بانشاط هستید؟
آیا فردی‌ خوش‌ بین‌ هستید؟
اسرار روانشناسانه شکل امضاء!
نمره اعصاب شما چند است؟
تفاوتهای روانشناسی زنان و مردان
۷ علامتی که افراد دروغگو رالو میدهد
شما جذب چه تیپ مردهایی میشود؟
از این کارها اجتناب کنید
شخصیت شناسی از روی دندان
شخصيت شناسي از نحوه دست دادن
شخصيت شناسي از روي دست خط
شخصیت شناسی از روی رنگ چشم
شخصیت شناسی از روی آدامس
این تابلو چه چیزی کم دارد؟
تست میزان شجاعت
جدیدترین تست روانشناسی آمریكا
تست خودشناسي فرويد
رابطه تاریخ تولد و شخصیت
کدوم طرفی؟(واقعآ جالبه!)
شناخت شخصیت از روی خنده
شخصیت شناسی با سنگ ها
شکل ابروها و رابطه آنها با شخصیت ما
تست هوش و IQ جدید(بسیار دقیق)
خصوصيات اخلاقي بر اساس تاریخ تولد
شما چه جوري سلام مي‌كنيد؟؟
تست هوش (با نتیجه گیری عالی)
میزان عشق متولدین ماه های سال
تشخیص مردان بی وفا از روی چهره
تست روانشناسی قربانیان عشق
تست میزان عواطف و احساسات شما
بـه كار فكـر می‌كنیـد یـا بـه تفریـح؟
ارتباط شما با احساساتتان؟

هاست ایرانی و ملی

هاستینگ با کیفیت ایران و میزبانی ملی با قیمت مناسب کیمیاهاست ارائه نمایندگی و ریسلر ایران

ارسال اس ام اس انبوه

پنل ارسال پیامک SMS  مطالب جالب     آداب همسر داری     بهداشت ،سلامت و آرایش
بسیار عجیب تولد یک بچه با 26 عدد انگشت
بسیار عجیب تولد یک بچه با 26 عدد انگشت
 . . . . . . نوزاد بیست و شش انگشتی میانماری در کتاب رکوردهای گینس ثبت می‌شود. یک مادر میانماری که نوزاد خود را با دوازده انگشت دست و چهارده انگشت پا بدنیا آورده است گفت، دخترش از لحاظ درک و فهم در مقایسه با نوزادان عادی تفاوتی ندارد و چه بسا قوه ادراکش بهتر از دیگران است.به گزارش ایران ناز مادر نوزاد عجیب الخلقه قصد دارد نوزاد خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. فیو مین مین سو، بیست و شش ساله از ابتدای تولد لی یاتی نوزاد دخترش می دانست که اعضای بدن وی کمی بیشتر است....
درباره مسائل جنسی نکاتی مفید
درباره مسائل جنسی نکاتی مفید
    استفاده مداوم از آنتی بیوتیک ها خطر ابتلا به عفونت های قارچی را تشدید می کند .   نکاتی مفید درباره مسائل جنسی این سوالات و مشکلات جنسی در اکثر افراد ممکن است پیش بیایند و آن ها از طرح اینگونه سوالات برای دکتر و یا افراد نزدیکشان خجالت بکشند. عجیب است که زنان شرم دارند در مورد مشکلات جنسی خود با پزشک و متخصص زنان و زایمان صحبت کنند. حال که شما سخن نمی گویید، در این متن متخصصان نکاتی را با شما در میان می گذارند. .   - نسبت به خطر ابتلا به عفونت های قارچی آگاهی یابید دکتر می...
درباره سندرم تخمدان پلی کیستیک آنچه زنان باید بدانند
درباره سندرم تخمدان پلی کیستیک آنچه زنان باید بدانند
    سندرم تخمدان پلی کیستیک، دلیل اصلی ناباروری تخمک گذاری است . نکاتی برای مبتلایان به سندرم تخمدان پلی کیستیک آیا شما سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) دارید؟ باید بدانید که شما تنها نیستید. در اینجا یازده چیزی را که فقط شما باید بدانید، می آوریم. . - داشتن اضافه وزن به علت یک مشکل متابولیسمی یکی از بزرگ ترین برداشت های اشتباه درباره زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک که اضافه وزن دارند این است که آنها زیاد می خورند و ورزش نمی کنند. این درست نیست! زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستی...

سایت های همکار: ثبت هاستينگ و دامنه - هاست ایرانی ، میزبانی ملی - هاست ایران - هاست لینوکس - پنل ارسال اس ام اس SMS - راهنماي سفر و گردشگري ترمينال - مدارك صدور ويزا - شارژ ارزان - گیفت کارت - مجله آشپزی- راهنمای سفر به دبی- ساخت سایت- سایت پزشکی- خرید و فروش خودرو- تولید محتوا- هاست مخصوص جوملا - هاست مخصوص وردپرس- خرید گوشی دست دوم - فروش گوشی دست دوم - طراحی سایت حرفه ای - قیمت گوشی دست دوم- تور ترکمن صحرا- تور لحظه آخری - دیدنی های مالزی- هتل های دبی- راهنمای سفر به آنتالیا- تور قشم- تور مشهد- تور آلانیا- تور استانبول - هاستینگ ویندوز- ریسلر هاست- میزبانی سایت پربازدید- لیست هتل های ایران - معرفی هتل های خارجی - تورهای داخل ایران - تورهای خارج از ایران- لیست هتلهای استانبول- گردشگری ایران- ایران زیبا- راهنمای سفر


صفحه اصلی | تور و مسافرت |  درباره بانو وان | عضویت در خبرنامه  | تبلیغات

کلیه حقوق این سایت متعلق است به Banoo1.com و بازنشر مطالب و آموزش های سایت های دیگر، بخصوص انواع فال ها و مطالب سرگرمی نشانه تایید آنها نمی باشد.