هاست لينوكس

عضویت در کانال تلگرام مادرانه، ویژه خانم های ایران زمین

ایستگاه وبگردی
مراکز دیدنی استانبول
لحظه سقوط هواپیمای تایوانی+عکس
نا کجا آباد واقعا وجود دارد +تصاویر
سفر سی ثانیه ای به دزفول +عکس
بهشت رویایی و دیدنی تهران +تصاویر
بزرگترین گاف‌های سینمای جهان
کد مطلب: 24993 
تعداد بازدید: 23,738 بازديد / 
زمان انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۴ 

آموزش تنیس با تینا آخوند تبار+عکس

تینا آخوندتبار، عاشق تنیس!

تینا آخوندتبار هم هرچند یک بازیگر است اما او هم غرق هیجان این ورزش شده و چند سالی است که به صورت حرفه‌ای تنیس بازی می‌کند. او هم تایید می کند که چه قدر این ورزش مطلوب و دوست داشتنی است.
مجله زندگی ایده آل – ماهور نبوی  نژاد: توپ که از آن سوی زمین به سمت تو می‌آید، ریتم فلبت عوض می‌شود. موقع زدن ضربه، دیگر به وضوح صدای قلب خود را می‌شنوی؛ تمام وجودت غرق در دلواپسی توپ را پیگیری می‌کند تا مطمئن شود در زمین حریف و دور از دسترس او به زمین نشسته است. این هیجان با سرعتی باورنکردنی ادامه دارد. زمین شنی، قلعه محبوب توست که با تمام وجود از خطوط سفیدش دفاع می‌کنی.این حس هیجان و تعهد را از همان روزهای اول خواهی داشت؛ همان روزهایی که مربی درفاصله کمی از تور ایستاده و با ضربات ملایمی، بک هند و فورهند را آموزش می‌دهد. همان لحظه‌ها هم پاسخ دادن توپ حس خوشایندی دارد. چنین حس زیبایی، تنیس را تبدیل به ورزشی محبوب کرده؛ ورزشی که با قدرت جاذبه زمین شما را به سمت خودش جذب می‌کند. اگر باشگاه‌های ورزشی برای شما جاذبه‌ای ندارند، باید قدرت جاذبه این ورزش را امتحان کنید.

تینا آخوندتبار هم هرچند یک بازیگر است اما او هم غرق هیجان این ورزش شده و چند سالی است که به صورت حرفه‌ای تنیس بازی می‌کند. او هم تایید می کند که چه قدر این ورزش مطلوب و دوست داشتنی است. بعد از خواندن این مصاحبه، بی شک دلتان هوس تجربه این بازی را می کند. همه اطلاعات لازم، برای مربی، باشگاه، راکت، لباس و … همین جا در همین مطلب جمع شده‌اند.

با تینا آخوندتبار، تنیسور شوید!

تنیسور شدن سخت نیست

اگر دیدگاه‌های مایوس كننده‌ای درباره ورزش‌های پرتحرك و تابستانی و به خصوص ورزش مهیج و جذاب تنیس دارید گپ و گفت ما را با تینا آخوند تبار از دست ندهید.  این بازیگر جوان كمتر از دو سال است ورزش تنیس را آغاز كرده اما به‌خاطر سختكوشی، علاقه و همچنین آمادگی جسمانی بالا به مرحله‌ای رسیده كه می‌تواند با مربیان خود مسابقه دهد و هم سطح آنها تنیس بازی كند. در این گفت و گودرباره ورزش‌های مورد علاقه‌ و سبك زندگی‌اش در مورد خواب، تغذیه و. . . و توصیه هایش به علاقه‌مندان به ورزش تنیس گپ زدیم.

همیشه عاشق  تنیس بوده‌ام

همیشه یكی از پایه‌های اصلی و علاقه‌مندی‌های ثابت زندگی‌ام ورزش بوده است. ورزش ابتدایی‌ام والیبال بود و در مدرسه به سمت این ورزش گرایش پیدا كردم و حتی كلاس‌های مدرسه را می‌پیچاندم و در حیاط با بچه‌ها والیبال بازی می‌كردم. (می‌خندد) بعد از دبیرستان و در دانشگاه به‌خاطر حجم سنگین درس‌ها كمی از ورزش غافل شدم ولی همیشه عاشق تنیس بودم و مسابقاتش را دنبال می‌كردم.

در كودكی شرایط رفتن به كلاس‌های تنیس را نداشتم اما وقتی این شرایط برایم مهیا شد لحظه‌ای تردید نكردم و الان هم دقیقا در سطح مربیانم می‌توانم تنیس بازی كنم و با هم مسابقه می‌دهیم.  كمتر از دو سال است تنیس را آغاز كرده‌ام ولی خیلی فشرده این ورزش را دنبال كردم. من هر هفته دست كم سه روز به باشگاه می‌رفتم و خب از قبل هم به‌خاطر ورزش‌های مختلف و بدنسازی، آمادگی جسمانی خوبی داشتم و به سرعت در یادگیری این ورزش پیشرفت كردم.

تنیس ورزش پولدارها نیست

چند ورزش وجود دارد كه بلافاصله وقتی اسم شان برده می‌شود اغلب فكر می‌كنند این ورزش‌ها بسیار لوكس هستند و مخصوص ثروتمند‌ها اما این تصور واقعا درست نیست. حتی خود من هم زمانی که هنوز به سمت ورزش تنیس نرفته بودم فكر می‌كردم این ورزش بسیار لوكس است و كسی كه این ورزش را انجام می‌دهد حتما به شكل خفنی پولدار است اما به علاقه‌مندان این ورزش با اطمینان می‌گویم كه این‌طور نیست.

با تینا آخوندتبار، تنیسور شوید!

حتی لباس‌ها و لوازم این ورزش چندان گران نیستند؛ البته بعضی از مارك‌های معروف ممكن است گران باشند اما لزوما نباید از آنها استفاده كرد. من خودم از وسایل ورزشی ویلسون استفاده می‌كنم اما می‌دانم مارك‌های مختلفی وجود دارند كه می‌توان با هزینه پایین آنها را خریداری کرد. در مورد زمین بازی و مربی هم همین‌طور است. می‌توان با حدود ۳۰ یا ۴۰ هزار تومان یك زمین تنیس را برای مدت یك ساعت در اختیار داشت و حدود ۵۰ هزار تومان هم معمولا هزینه‌ای است كه باید برای مربی پرداخت كنید. یعنی اگر شما بخواهید هفته‌ای دو بار به باشگاه بروید هزینه ماهانه‌تان چندان هم به نسبت ورزش‌های دیگر بالاتر نخواهد بود.

براي كسب رتبه‌هاي جهاني در موي تاي برنامه‌ريزي كرده‌ام

جديدا  یک ورزشي رزمي به نام موي تاي را آغاز كرده‌ام كه فوق‌العاده است و به‌شدت به آن علاقه‌مند شده‌ام. سقف آرزوهايم در اين ورزش كسب رتبه‌هاي جهاني است و براي رسيدن به اين هدف و آرزو به‌شدت در تلاشم. نمي‌دانم چرا وقتي اسم ورزش‌هاي رزمي به ميان مي‌آيد اكثرا احساس مي‌كنند كه اين ورزش‌ها دنيايي پر از خشم، جنگ، جدال و خشونت هستند. درحالي كه واقعا اين‌طور نيست.

من قبول دارم ورزش‌هاي رزمي قدرتي و سخت هستند اما در كنار اين سختي استقامت روحي و جسمي شما افزايش پيدا مي‌كند و شما را به حدي از صبوري مي‌رساند كه براي‌تان غير قابل باور است. اين ورزش‌ها عملا شما را تبديل به انساني با اعتماد به نفس، آرام و پر استقامت مي‌كند و به شما آرامش مي‌دهد. من فكر نمي‌كردم اين ورزش بتواند اين‌قدر در زندگي شخصي‌ام اثرگذار باشد چون قبلا ورزش‌هاي مختلف را تجربه كرده‌ام. من اغلب به‌خاطر سلامتي جسم و زيبايي اندام يا تفريح به سمت ورزش‌هاي گوناگون رفته‌ام اما از زماني كه وارد ورزش موي تاي شده‌ام دنياي جديدي را كشف كرده‌ام. در اين ورزش تمركز و يوگا جايگاه خاصي دارند و ورزشكار را صبور و مقاوم مي‌كنند.

تنيس ورزش تمركز است نه قدرت

شايد عده‌اي تصور كنند ورزش تنيس به‌خاطر تحرك بالايي كه دارد سخت و سنگين است اما اين تصور هم چندان درست نيست. اگر شما با بدن آماده و سابقه ورزشي در زندگي تان به سمت اين ورزش برويد خيلي سريع مي‌توانيد بدن تان را با شرايط خاص آن هماهنگ كنيد؛ مثلا براي ضربه به توپ خيلي نياز به قدرت بدني بالا نداريد. اگر جاگيري خوبي داشته باشيد و به اشتباه ضربه را از مچ وارد نكرده و از كتف تان استفاده كنيد مي‌بيند كه توپ به راحتي هدايت مي‌شود.

با تینا آخوندتبار، تنیسور شوید!

به نظر من تنيس ورزش تمركز است نه صرفا قدرت. اين ورزش از آن دسته ورزش‌هايي است كه علاوه بر علاقه و تمرين نياز به استعداد هم دارد. در اين ورزش هوش جايگاه خاصي دارد و شما به عنوان يك ورزشكار بايد خيلي از مواقع كنش و عكس‌العمل بازيكن مقابل تان را حدس بزنيد تا بتوانيد جاگيري خوبي داشته باشيد و كمترين ميزان انرژي را در مسابقات از بدن‌تان بگيريد.

تنوع را دوست دارید؟ تنیس را انتخاب كنید

تنیس ورزش فرح‌بخشی است و پر از تنوع و پویایی؛ مثلا اگر شما بدنسازی كار كنید بعد از یك مدت از این همه تكرار خسته می‌شوید. خیلی از ورزش‌های دیگر هم ممكن است بعد از مدتی برای شما كسل كننده شوند چون تنوع خاصی ندارند اما در ورزش تنیس هرگز این اتفاق نمی‌‌افتد. فضای ورزش تنیس زیبا و باز است و اگر مثل من این ورزش را نه در محیط بسته  بلکه در كنار طبیعت دنبال كنید، لذت این ورزش را حس خواهید كرد.

محدودیتی برای خانم‌ها وجود ندارد

شاید خانم‌ها در ایران به خاطر نوع پوششان كمی در محیط‌های باز برای ورزش كردن محدودیت داشته باشند اما من هرگز موافق نیستم كه یك خانم ورزش دوست در كشور ما با محدودیت جدی روبه‌روست؛ مثلا برای ورزش تنیس، باشگاه به اندازه كافی برای خانم‌ها وجود دارد؛ هم زمین‌های روبسته و هم زمین‌های روباز كه می‌توانند با ثبت نام در هفته چند روز از این زمین‌ها استفاده كنند.

دوست دارم خواهر‌زاده هایم  عاشق ورزش باشند

هرگز برای وارد شدن به ورزش دیر نیست. حتی یك انسان مسن هم اگر ورزش را آغاز كند برای سلامتش خوب خواهد بود. من همیشه به خواهرم توصیه می‌كنم كه فرزندانش را به سمت ورزش حرفه‌ای سوق دهد چون خواهر‌زاده هایم در این سن و سال ذهنی باز و بدنی آماده برای شكل‌گیری دارند و اگر به سمت ورزش بروند این موضوع جزیی از زندگی شان خواهد شد. واقعا دوست دارم آنها عاشق ورزش شوند.

تنیسورها ورزشكارهایی كامل هستند

وقتی می‌شنویم كسی تنیسور است لذت می  بریم؛ می‌دانید چرا؟ چون كسی در این ورزش موفق است كه همه شرایط را یك‌جا دارد؛ یعنی این آدم زندگی درستی دارد. تغذیه‌اش سالم است، بدنی آماده دارد، سبك زندگی‌اش سالم است و همیشه شادابی را همراه دارد. تنیس می‌تواند همه اینها را به ورزشكار هدیه دهد به شرطی كه ورزشكار هم سختی‌های اولیه آن را به جان بخرد.

من يك خردادي هستم

من يك خردادي هستم و از تنوع لذت مي‌برم. شما هر ورزشي را نام ببريد من مي‌گويم يك ماهي به آن پرداخته‌ام ولي روتين زندگي‌ام در حال حاضر بدنسازي، دو، موي‌تاي و تنيس است. البته در كنار اينها از ورزش‌هايي كه با طبيعت سروكار داشته باشند هم نمي‌گذرم؛ مثلا هر چند وقت يك‌بار با دوستان به كوه (معمولا توچال) مي‌رويم و در كنار ورزش از طبيعت لذت مي‌بريم. پياده روي‌هاي طولاني در طبيعت هم لذت بخش است و گاهي اين كار را هم انجام مي‌دهم.

با تینا آخوندتبار، تنیسور شوید!

تنيس ورزشي چهارفصل است

من تنيس را ورزشي مخصوص فصل سرد يا گرم نمي‌دانم. تنيس كاملا چهارفصل است. حتي در زمستان هم شما موقع تمرين يا مسابقات تنيس به خاطر تحرك بالا خيس عرق خواهيد شد. در تابستان هم مي‌توان اين ورزش را دنبال كرد و اتفاقا در تابستان اگر در زمين روباز بازي كنيد خيلي هم لذت بخش است.

بازيگر بايد پرفكت باشد

ورزش در همه ابعاد زندگي‌ام اثرگذار بوده و اين موضوع در بازيگري هم صادق است. وقتي تصميم گرفتم وارد دنياي بازيگري شوم مي‌دانستم کسی در اين عرصه ماندگار است كه استعدادي برتر داشته باشد. يك بازيگر بايد از همه نظر برتر باشد. بازيگر بايد بدني آماده و روي فرم داشته باشد. اين آمادگي در نحوه بازي کردن موثر است. از طرفی مردم دوست دارند بازيگران كاملا ايده‌آل باشند؛ يعني سبك زندگي سالمي داشته باشند، به اندام خود اهميت بدهند، شاداب و جذاب باشند و. . .

تفکر خاص بودن

تا سه سال پيش تفكر «خاص بودن» را نداشتم اما الان به‌شدت معتقدم کسی مي‌تواند براي خودش و ديگران خاص باشد كه از همه جهت ايده‌آل باشد. اينكه شما انساني زيبا، تحصيل‌كرده يا معروف باشيد كافي نيست و ورزش بايد جزو زندگي‌تان باشد. ورزش مي‌تواند روحيه شما را مقاوم كند و بدن‌تان را سالم و زيبا نگه دارد. برا ي رسيدن به اين ايده آل بايد نسبت به اطرافيان‌تان بيشتر تلاش كنيد و بيشتر وقت بگذاريد چون شما آدمي خاص هستيد.

با تینا آخوندتبار، تنیسور شوید!

تنيسور شدن دور از دسترس نيست؛ صبور باشيد  و تلاش كنيد

من فكر مي‌كنم پيشرفت در اين ورزش اصلا چيز غيرقابل دسترسي نيست و اگر با علاقه به سمت تنيس برويد خيلي زود شاهد پيشرفت‌تان در آن خواهيد بود. همان‌طور كه گفتم سابقه ورزشي مهم است؛ يعني با بدن خشك و بي انعطاف يا اندام‌هاي غيرموزون نمي‌توان در اين ورزش موفق بود اما مربي هم ركن مهمي است. اينكه چقدر صبوري به خرج دهد و تا چه حد بتواند استعداهاي شما را در زمينه ورزش تنيس شناسايي كند. البته بايد در نظر بگيريم همه آدم‌ها براي يك ورزش ساخته نشده‌اند و شايد تنيس براي همه، ورزش مناسبي نباشد. در تنيس حتما بايد يك نوع قريحه وجود داشته باشد چون اين ورزش تركيبي از هوش، استعداد و سختكوشي را طلب مي‌كند.

تنيس پر از تكنيك‌هاي گوناگون است اما اين تكنيك‌ها را مي‌توان نهايتا ظرف يكي، دو سال ياد گرفت. بقيه‌اش ديگر بستگي به خلاقيت بازيكن دارد و اينكه چقدر بتواند فكر حريف مقابل را خوانده، حركات او را پيش‌بيني كند.

راز موفقيت ورزشي

براي شروع هر ورزش جديد حتما بايد اندام خوبي داشته باشيد و با نرمش بيگانه نباشيد؛ مثلا اگر همين ورزش تنيس را انتخاب كنيد اما هيكل خوبي نداشته باشيد موفق نخواهيد بود. براي شروع ورزش پرتحركي مانند تنيس بايد بدني آماده داشته باشيد؛ حالا اين بدن آماده چطور به دست مي‌آيد؟

اول اينكه حتما بايد دويدن را به عنوان يك اولويت در نظر بگيريد چون براي گرفتن سرويس‌ها در زمين تنيس نياز به سرعت داريد؛ مثلا من در طول هفته حتما يك روز را به دويدن اختصاص مي‌دهم و در باشگاه انقلاب حتي تا چند ساعت مي‌دوم. در كنار اين ورزش بدنسازي كار مي‌كنم كه همه ماهيچه‌هاي بدنم آماده باشند. غير از اينها سبك زندگي شما هم خيلي مهم است؛ اينكه چه غذاهایی مي‌خوريد و استراحت‌تان چگونه است. ۷۰درصد داشتن اندامي زيبا در انسان به تغذيه مناسب بستگي دارد. نمی شود هم فست فود خورد! هم اینکه اندامی زیبا و ورزشی داشت.

از طرفی تنيس به نفس خوب احتياج دارد؛ پس اگر واقعا اين ورزش را دوست داريم، هرگز نبايد سمت سيگار و قليان برويم. در كنار اينها بايد خواب مناسب و شبانه داشته باشيم. ورزش تنيس با خواب ناهماهنگ و شب زنده داري سنخيتي ندارد.

با تینا آخوندتبار، تنیسور شوید!

در هفته يك بار خورش مي‌خورم

تغذيه ما به نوع زندگي و خانواده‌هاي‌مان بستگي دارد؛ مثلا من در خانواده‌اي شمالي متولد شده‌ام و از كودكي با انواع خورش‌ها و برنج تغذیه شده‌ام. ولي وقتي به سن جواني رسيدم و ورزش را به شكل جدي دنبال كردم متوجه شدم اين همه خورش‌هاي چرب و برنج براي بدن مضر است و سبزيجات و ميوه را جايگزين اين نوع غذاها كردم و در طول هفته شايد فقط يك‌بار از خورش يا غذاهايي به اين شكل استفاده كنم.

بايد در سبك غذايي مان پروتئين بيشتري داشته باشيم و از مصرف افراطی كربوهيدرات‌ها خودداري كنيم. به جاي نوشيدن آبميوه‌هاي صنعتی صبح‌ها حتما آبميوه طبيعي بنوشيم و از خوردن شیريني و شكلات در حد افراط پرهیز كنيم.  من حتي وقتي سر صحنه فيلمبرداري هستم مربي‌ام مدام با من در تماس است و غذاهايي را كه مي‌خورم با او چك مي‌كنم. مدام هم به من تذكر مي‌دهد تينا قند و چربي نخور.

منبع: برترینها

هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

           

         (پنهان)

  

لطفاً عدد داخل تصوير را وارد كنيد
عکس روز
راه و رسم زندگی
مطالب جالب

آخرین مطالب


تبلیغات ویژه
امکانات بانو وان
پخش اینترنتی قرآن کریم
تلویزیون اینترنتی
لیست آهنگ های پیشواز همراه اول
لیست آهنگ های پیشواز ایرانسل
لیست آخرین زمین لرزه های ایران
اوقات شرعی به تفکیک شهرها
پنل ارسال SMS پیامک
عضویت در گروه بانوان
سایر موضوعات سایت
عکس روز
مطالب جالب
گردشگری و هنرهای دستی
نکات خانه داری
فال و طالع بینی
عشق و دلدادگی
سرگرمی
حقوق زن و خانواده
حوادث
بهداشت ، سلامت و زیبایی
اخبار خانواده
آموزش پیش از بارداری،بارداری و زایمان
آموزش برای شیرخوار و خردسال
آداب همسرداری و راه های پیشگیری
SMS و پیامک
تست شخصیت و روانشناسی
مصاحبه با ورزشکاران و هنرمندان
مطالب روانشناسی و زندگی بهتر
آشپزی و شیرینی پزی
اسلام و قرآن
بخش رژیم و تناسب اندام
گالری دکوراسیونفال و طالع بینی
فال حافظ
فال انبیاء
فال رمل
فال چوب
فال اعداد
استخاره با قرآن
فال گلبرگ
طالع بینی خواب
فال بوسیله رنگها و تاریخ تولد
فال بوسیله قرآن
فال فصلی
فال کسب و کار
فال نخود (بختیاری)
فال بوسیله چای
فال پاسور ( فال احساس )
گرفتن فال با تاس
فال جال فلز- شما چه فلزی هستی ؟
فال شغل برای ماههای مختلف سال
فال عاشقانه با بوسه
فال ورزشی
طالع بینی خواب شما
فال راهنمای خرید هدیه
فال مد
تعبیر خواب هر روز ماه
طالع بینی از روی حرف اول اسم شما
تعبیر خواب سلمان
سنجش عشق شما
طالع بینی و روانشناسی رنگ چشم ها
با متولدین چه ماهی ازدواج بکنید
طالع بینی دانشجویی

پنل ارسال اس ام اس

تست های روانشناسی
تعجب انگیزترین تست روانشناسی۹۰
شخصیت شناسی از روی حرکات چشم
شناخت شخصیت از روی حرکات بینی
تست تمرکز و سرعت
تست میزان شادی شما
میزان محبوبیت شما؟
تست سنجش میزان عشق
تست روانشناسی بو
تست میزان استرس
یک تست شخصیت سنجی مفصل
تا چه حد فضول هستید؟
روانشناسی دروغ
تشخیص شخصیت از روی گروه خونی
آیا فردی‌ هنرشناس‌ و اهل‌ هنر هستید؟
آیا فردی‌ معاشرتی‌ و خونگرم‌ هستید؟
آیا فردی‌ کاری‌ و سخت‌ کوش‌ هستید؟
آیا فردی‌ جسور هستید؟
تست روانشناسی عدد مورد علاقه
خود شناسی برای زندگی مشترک
رازهای رفتاری ماه های مختلف سال
تست ازدواج ویژه دختر و پسران مجرد
آیا شما به‌ راحتی‌ دوست‌ پیدا می‌کنید؟
آیا فردی شاد و بانشاط هستید؟
آیا فردی‌ خوش‌ بین‌ هستید؟
اسرار روانشناسانه شکل امضاء!
نمره اعصاب شما چند است؟
تفاوتهای روانشناسی زنان و مردان
۷ علامتی که افراد دروغگو رالو میدهد
شما جذب چه تیپ مردهایی میشود؟
از این کارها اجتناب کنید
شخصیت شناسی از روی دندان
شخصيت شناسي از نحوه دست دادن
شخصيت شناسي از روي دست خط
شخصیت شناسی از روی رنگ چشم
شخصیت شناسی از روی آدامس
این تابلو چه چیزی کم دارد؟
تست میزان شجاعت
جدیدترین تست روانشناسی آمریكا
تست خودشناسي فرويد
رابطه تاریخ تولد و شخصیت
کدوم طرفی؟(واقعآ جالبه!)
شناخت شخصیت از روی خنده
شخصیت شناسی با سنگ ها
شکل ابروها و رابطه آنها با شخصیت ما
تست هوش و IQ جدید(بسیار دقیق)
خصوصيات اخلاقي بر اساس تاریخ تولد
شما چه جوري سلام مي‌كنيد؟؟
تست هوش (با نتیجه گیری عالی)
میزان عشق متولدین ماه های سال
تشخیص مردان بی وفا از روی چهره
تست روانشناسی قربانیان عشق
تست میزان عواطف و احساسات شما
بـه كار فكـر می‌كنیـد یـا بـه تفریـح؟
ارتباط شما با احساساتتان؟

هاست ایرانی و ملی

هاستینگ با کیفیت ایران و میزبانی ملی با قیمت مناسب کیمیاهاست ارائه نمایندگی و ریسلر ایران

ارسال اس ام اس انبوه

پنل ارسال پیامک SMS  مطالب جالب     آداب همسر داری     بهداشت ،سلامت و آرایش
بسیار عجیب تولد یک بچه با 26 عدد انگشت
بسیار عجیب تولد یک بچه با 26 عدد انگشت
 . . . . . . نوزاد بیست و شش انگشتی میانماری در کتاب رکوردهای گینس ثبت می‌شود. یک مادر میانماری که نوزاد خود را با دوازده انگشت دست و چهارده انگشت پا بدنیا آورده است گفت، دخترش از لحاظ درک و فهم در مقایسه با نوزادان عادی تفاوتی ندارد و چه بسا قوه ادراکش بهتر از دیگران است.به گزارش ایران ناز مادر نوزاد عجیب الخلقه قصد دارد نوزاد خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. فیو مین مین سو، بیست و شش ساله از ابتدای تولد لی یاتی نوزاد دخترش می دانست که اعضای بدن وی کمی بیشتر است....
درباره مسائل جنسی نکاتی مفید
درباره مسائل جنسی نکاتی مفید
    استفاده مداوم از آنتی بیوتیک ها خطر ابتلا به عفونت های قارچی را تشدید می کند .   نکاتی مفید درباره مسائل جنسی این سوالات و مشکلات جنسی در اکثر افراد ممکن است پیش بیایند و آن ها از طرح اینگونه سوالات برای دکتر و یا افراد نزدیکشان خجالت بکشند. عجیب است که زنان شرم دارند در مورد مشکلات جنسی خود با پزشک و متخصص زنان و زایمان صحبت کنند. حال که شما سخن نمی گویید، در این متن متخصصان نکاتی را با شما در میان می گذارند. .   - نسبت به خطر ابتلا به عفونت های قارچی آگاهی یابید دکتر می...
درباره سندرم تخمدان پلی کیستیک آنچه زنان باید بدانند
درباره سندرم تخمدان پلی کیستیک آنچه زنان باید بدانند
    سندرم تخمدان پلی کیستیک، دلیل اصلی ناباروری تخمک گذاری است . نکاتی برای مبتلایان به سندرم تخمدان پلی کیستیک آیا شما سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) دارید؟ باید بدانید که شما تنها نیستید. در اینجا یازده چیزی را که فقط شما باید بدانید، می آوریم. . - داشتن اضافه وزن به علت یک مشکل متابولیسمی یکی از بزرگ ترین برداشت های اشتباه درباره زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک که اضافه وزن دارند این است که آنها زیاد می خورند و ورزش نمی کنند. این درست نیست! زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستی...

سایت های همکار: ثبت هاستينگ و دامنه - هاست ایرانی ، میزبانی ملی - هاست ایران - هاست لینوکس - پنل ارسال اس ام اس SMS - راهنماي سفر و گردشگري ترمينال - مدارك صدور ويزا - شارژ ارزان - گیفت کارت - مجله آشپزی- راهنمای سفر به دبی- ساخت سایت- سایت پزشکی- خرید و فروش خودرو- تولید محتوا- هاست مخصوص جوملا - هاست مخصوص وردپرس- خرید گوشی دست دوم - فروش گوشی دست دوم - طراحی سایت حرفه ای - قیمت گوشی دست دوم- تور ترکمن صحرا- تور لحظه آخری - دیدنی های مالزی- هتل های دبی- راهنمای سفر به آنتالیا- تور قشم- تور مشهد- تور آلانیا- تور استانبول - هاستینگ ویندوز- ریسلر هاست- میزبانی سایت پربازدید- لیست هتل های ایران - معرفی هتل های خارجی - تورهای داخل ایران - تورهای خارج از ایران- لیست هتلهای استانبول- گردشگری ایران- ایران زیبا- راهنمای سفر


صفحه اصلی | تور و مسافرت |  درباره بانو وان | عضویت در خبرنامه  | تبلیغات

کلیه حقوق این سایت متعلق است به Banoo1.com و بازنشر مطالب و آموزش های سایت های دیگر، بخصوص انواع فال ها و مطالب سرگرمی نشانه تایید آنها نمی باشد.